Sağlık İçin Doğal Taşlar

Ses Tellerine İyi Gelen Doğal Taşlar

Ses tellerine iyi gelen doğal taşlar sayesinde insanların sesleri daha net ve daha gür çıkabilir. Ses tellerinin sağlıklı olması insanın konuşabilmesi ve kendini ifade edebilmesi için oldukça önemlidir. Doğal Taşlar ile insan tedavi etmek mümkündür. Bu taşları alıp evinizin bir köşesine koyarsanız da fayda eder. Ancak bunu kolye yapıp boynunuza takmanız halinde ses tellerine daha iyi gelir.

Lapis Lazulli Taşı Faydaları Ve Özellikleri Nelerdir?

Lapis Lazulli taşının rengi mavidir. Bu rengin farklı tonlarını da görebilirisiniz. İnsana huzur ve dinginlik veren bir taştır. Bu taş hem ruhsal olarak hem de bedensel olarak çok faydalı olan bir taştır. Küçük yaştaki çocukların korku ve panik hislerini dindirir. Kaygı, anksiyete ve korku gibi ruh hallerini düzene sokar. Öfke kontrolüne sahip olmak ve sakin kalabilmek için insana yardımcı olur. Uykusuzluk ve uyku bozukluklarına iyi gelen bir taştır. Bu taş sayesinde uykunuz düzene girer ve herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Meditasyon yapabilmek adına oldukça uygun olan bir taştır. Kas ve iskelet sağlığına olumlu yönde etki eder. Kararlı olmanızı sağlar. Bunun yanı sıra ses tellerine iyi gelir ve dinamik enerjinizi korur.

Akik Taşı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Akik taşı faydaları oldukça fazladır. Renginden ötürü fazla tercih edilen taşlar arasında yer alıyor. Bu doğal taşlar kendi kendine ortaya değişik şekiller ve eşsiz desenler oluşabiliyor. Akik taşı insana pozitif bir enerji verir. İnsanları koruyan bir etkisi bulunuyor. İyileştirici ve büyülü olma özelliğindedir. Duygularınızı güçlendirir. Ailenin huzurunu koruyor ve aile içine mutluluk getiriyor.  Başarıya birebir olan bir taştır. Hem kadınlar hem de erkekler bu taşı aksesuar olarak kullanabilir. Neşe dalgası getirildiğine inanılır.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Akuamarin Taşı Özellikleri Nedir? Faydaları Nelerdir?

Akuamarin taşı doğada bulunan önemli bir taştır. Ses tellerine iyi gelen ve tiroide iyi gelen bir taştır. Cesaret ve sağduyu verebilen bir taştır. Denge taşı olarak bilinir. Nazara karşı insanları korur. Negatif enerjiyi tamamen yok eder ve etrafa pozitif bir enerji yayar.

Ses Tellerine İyi Gelen Doğal Taşlar
Ses Tellerine İyi Gelen Doğal Taşlar

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.