Sağlık İçin Doğal Taşlar

Selülite İyi Gelen Doğal Taşlar

Yeryüzünde selülite iyi gelen doğal taşlar mevcuttur. Selülite iyi gelen doğal taşlar belirli bir enerjidedir ve belirli bir titreşim yayar. Yaydığı bu titreşimle selülit oluşumunu durduğu gibi düzelmeye de yardımcı olur. Genel olarak bütün doğal taşlar aynı etkiye sahiptir. Farklı sorun ve rahatsızlıklara titreşimleriyle şifa sağlar. Antik Mısır’dan bu yana taşların sahip olduğu frekans ve titreşimler fark edilmiş. Bu titreşim ve frekanslar kişinin iyileşmesi için kullanılmıştır.

Günümüzde hala şifa için kullanılan taşlar spiritüel çalışmalarda da kullanılmaktadır. Ayrıca meditasyon yapanlar taşların enerjisinden faydalanır. Kişilerin dışında ortamların, mekânların havasını değiştirmek enerjisini yükseltmek için de yüksek frekanslı taşlar kullanılır. İşyerlerinde gergin ve negatif ortamı dağıtmak için dekorasyon amaçlı farklı doğal taşlar kullanılır.

Her hastalığa iyi gelen doğal taş bulunmaktadır. Doğal taşları kişi yanında taşıyarak ya da sorunlu bölgeye koyarak bazı durumlarda o bölgeye masaj yaparak enerjisinden faydalanır. Çoğu doğal taş negatif enerjiyi kendi bünyesine aldığı için enerji temizleme yapılmalıdır. Temiz suda yıkayarak, toprağa gömerek ya da tütsüleyerek bu işlem uygulanır.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Selülite İyi Gelen Doğal Taşlar Sitrin Doğal Taşı

Kuvars grubu içinde yer alan sitrin doğal taşı sarı tonlara sahiptir. Yüksek oranda demir içerir. Taşıyana bereket getirdiğine inanıldığı için geçmiş zamanlarda tüccar taşı da denmiştir. Sitrin doğal taşı selülite iyi gelmesinin yanında radyasyon önleyici bit taş olduğu bilinir. Sitrin tene temas ederek taşınırsa kişinin mutluluk seviyesini arttırır.

Sitrin geçmiş dönemlerde ametist taşı ile birlikte yağmur dualarında kullanılırmış. Diğer taşlar negatif enerjiyi çektiği için temizleme işlemine tabi tutulurken sitrin negatif enerjiyi bünyesinde saklamaz ve bunun için temizlenme işlemi yapılmasına gerek yoktur. Bağımlılıklarından kurtulmak isteyenler de sitrin kullanır. Stres ve kaygı seviyesini düşürerek kişinin yaşam kalitesini arttırır. Sitrin kullanan özgüveni düşük kişilerin özgüvenlerinin yükseldiği görülmüştür. Negatif enerjiyi uzaklaştırdığı gibi enerjilerin dengelenmesini sağlar.

Selülite İyi Gelen Doğal Taşlar
Selülite İyi Gelen Doğal Taşlar

Antioksidan özelliği olduğu bilinen bu taşın vücuttaki toksinlerin atılmasına fayda sağladığı biliniyor. Sindirim ve dolaşım sistemlerine faydalıdır. Kadınların menopoz döneminde yaşadığı sorun ve sıkıntılı ruh hallerini azalttığı biliniyor.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.