Kişiye Göre Hediyeler

Nazara İyi Gelen Doğal Taşlar

Nazara iyi gelen doğal taşlar bulunmaktadır. Birçok kadın doğal taşlara duyduğu ilgiden hayatımıza pozitif enerjiyle katılırlar. Bu doğal taşların binlerce çeşidi bulunmaktadır. Her taşın ise farklı faklı hastalıklara şifa olduğu bilinmektedir. Son yıllarda burçlara göre değişen doğal taşlar, herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Bileklik, kolye, yüzük veya farklı farklı aksesuarlar şeklinde görmek mümkün. Üzerimizdeki negatif enerjiye ve nazara iyi gelen birçok doğal taş bulunur. Bunlar; Oniks, Malakit (Malahit), Akik ve Kaplan Gözüdür.

Nazara İyi Gelen Doğal Taşlar Oniks  Taşı Özellikleri

Oniks, nazara iyi gelen doğal taşlar arasında yer alıyor. Oniks, koruyucu kuvvet taşır. Özellikle yıldızınız düşük, üzerinizde çok göz varsa ve çok fazla nazara geliyorsanız oniks taşı kullanılmalıdır. Oniks taşı, sizi nazardan ve gözden korumasının yanı sıra güçte verir. Dikkat bozukluğu, konsantre olamama gibi durumlarda daha iyi odaklanmak için de kullanılmaktadır. Başarılı iş adamları genellikle Oniks Taşını tercih ediyor. Bunların yanı sıra, kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir, kadın ve erkek ilişkilerini kuvvetlendirir. Aynı zamanda bağımlılıklardan kurtulmak içinde yardımcı olur. Kişiye güven, huzur verir.

Nazara İyi Gelen Doğal Taşlar Malakit (Malahit)

Çok fazla göze gelen kişileri koruyan Malakit taşı, insanın sağlığını da korur. Diğer taşlara kıyasla en güçlü taşlardan biridir. Yapılan araştırmalara göre; sakinleştirir ve uyku etkisi verir. Hedeflere ulaşmaya yardımcı olur ve parasal şans getirdiğine inanılır. Kas ağrılarına, astım ve nefes darlığı olan kişilere iyi geldiği de bilinir. Yapılan araştırmalara göre fiziksel ağrılara, romatizmaya, diş ağrısına, doğum sancılarına ve eklem ağrılarını hafifletir. Meydana gelen ağrıyı ortadan kaldırmak için ağrıyan bölgeye Malakit taşıyla masaj yapılır.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Nazara İyi Gelen Doğal Taşlar
Nazara İyi Gelen Doğal Taşlar

Kaplan Gözü

Nazara iyi gelen 3 taştan en etkili olanı ise Kaplan gözüdür. Kaplan gözü nazara, yapılan büyülere ve tüm olumsuzluklara karşı oldukça kuvvetli bir etkisi vardır. Üzerinizde, evinizde veya ofisinizde negatif enerji ve nazar varsa Kaplan gözü taşını parçalayabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşılması durumunda taş mutlaka ama mutlaka toprağa gömülmelidir. Nazara ve negatif enerjiye iyi geldiği gibi hastım hastalarına ve nefes darlığı yaşayan hastalara da iyi gelmektedir. Cesareti arttırır ve sindirimi düzenler.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.