Sağlık İçin Doğal Taşlar

Sigaranın Etkilerini Hafifletmeye Yardımcı Doğal Taşlar

Sigaranın etkilerini hafifletmeye yardımcı doğal taşlar yani sigarayı bırakma ritüeli “Şamanik Taş Terapisi”, çeşitli şamanik hikayelerin birleştirilmesiyle geliştirilmiştir. Bu terapi, bağımlılığı vücudunuzdan kaldırarak sigara etkilerini indirmeye odaklanır. Sigaranın etkilerini en aza indirmek için doğal taşları aşağıdaki gibi kullanarak iyi sonuçlar elde edilebilir:

  • Sigarayı bırakmak için taşı bir programa tabi tutmalısınız.
  • Taşınızı avucunuzun içinde tutarak ve sigara içmek istediğinizde ciğerlerinize ne olduğunu düşünmelisiniz.
  • Taşınızı kolye olarak kullanarak ya da her vakit yanınızda taşımalısınız.

Sigaranın etkilerini hafifletmeye yardımcı doğal taşlar kullanımında, kararlarınızda ve düşüncenizde net olmalısınız. Doğal taşla sigaranın etkilerini hafifletmek için bunun sırrı meditasyondur. Olumlamalarınızı düşündüğünüzde ve vakit geçirmeye başladığınız anda, taşın etkisi görülmeye başlayacaktır. Doğal taş, bu olumlamayı tezahür ettirmeye ve bedeninizin dinginliğe kavuşturmasını sağlayacaktır.

Kalsit Taşı Nedir Ve Faydaları Nelerdir?

Doğada yaygın olarak bulunan kalsit, saf haliyle şeffaf ve renksiz olup, çeşitli ve farklı renklere de sahiptir. Mavi, turuncu ve yeşil en iyi bilinen renklerdir.  Ancak çıkarıldığında hassas olduğu için nazik davranılır. Çok yumuşak bir mineraldir. Suyla temas halinde olduğunda hemen zarar görebilir. Kolayca kırılır ve bıçakla kolayca çizilebilir. Kalsit taşı faydaları ise şöyledir;

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
  • Bedenin ve boşluğun negatif enerjisini arındırır ve pozitif enerjiyi arttırır. Bu nedenle odanıza veya ofisinize kurabilirsiniz.
  • Toprağın enerjisini insan vücuduna gönderir.
  • Motivasyonu ve konsantrasyonu artırır.
  • Fazla kalsiyum varsa vücutta çözünür ve kireçlenmeyi azaltır.
  • İskelet sistemi, bel ve sırt için etkilidir, ağrılar için de etkilidir.

Hangi Doğal Taşlar Sigaranın Etkilerini Hafifletmeye Yardımcı Olur?

Akik taşı; Akik, stres giderici taştır. Bastırılmış duygusal travmayı serbest bırakır, altta yatan bağımlılığı azaltır ve sigara içme alışkanlıklarını kalıcı olarak ortadan kaldırır. Obsidyen taşı; Obsidyen, güçlü koruyucu enerjisiyle kullanıcıyı içten içe rahatlatan ve böylece iştahı gideren yumuşak bir taştır. Labradorit taşı; Labradorit, sigara içenlerin şiddetli yoksunluk semptomlarını azaltılmasına yardımcı olur. Labradorit, kristal programlama ritüelinin bir parçası olarak taç çakranın enerjisini yoğunlaştırmak için kullanılabilir.

Sigaranın Etkilerini Hafifletmeye Yardımcı Doğal Taşlar
Sigaranın Etkilerini Hafifletmeye Yardımcı Doğal Taşlar

Peridot taşı; Güçlü bir iyileştirici enerjiye sahip olan Peridot, sigara bağımlıların toparlanmasına yardımcı olan ve kişiler için yeni başlangıçlar yaşamasına destek olur. Amazonit taşı; Sigara etkilerini hafifletmek için doğal taşlardan biri olan Amazonit, sakinleştirme konusunda yardımcı olur. Sigaranın etkilerini hafifletmek için Amanozit taşı kullanabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.