Burca Göre Doğal Taşlar

Doğal Taş Bileklik

Doğal taş bileklik hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen bir takı modelidir. Özellikle doğal taşların bulunduğu takı çeşitlerine yoğun bir ilgi olduğunu söylemek, doğru olacaktır. Bunun sebebi doğal taşların şifalı olması ve negatif enerjiyi atmaya yardımcı olmasıdır.

Doğal taşlar denildiği zaman, birçok taş türü sayılabilir. Seçim yaparken size uygun olması, hangi burç olduğunuz ya da nasıl sorunlarınız olduğunu göz önünde bulundurarak, seçim yapmak gerekir. Akik, kuvars, kehribar, kaplan gözü oniks ya da amesist gibi taşlar, özelikle strese çok iyi gelir. Vücudun her bölümünün sağlık sorunu için kullanabilirsiniz. Bazı kişiler tamamen pozitif enerji için tercih eder. Görünüm olarak da çok farklı bir yapıları vardır.

Doğal Taş Bileklik Özellikleri

Doğal taş bileklik modelleri ve özellikleri değişiklik gösterir. Birçok renk ve tasarım mevcuttur. Kullanılan taşın, özelliklerini iyi bilmek gerekir. Bazen aynı bileklikte farklı taş modelleri de tercih edilir. En çok kahverengi, siyah, sarı renkler tercih edilir. Doğal taş bileklik tam olarak bir el işçiliğidir. Özel bilekliklerdir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Doğal Taş Bileklik

Doğal taş bileklik almak isteyenler, tadın yapısına mutlaka dikkat etmelidir. Bu konu da insanları mağdur eden kişiler de vardır. Bu yüzden taşın tam olarak doğal olduğundan emin olmak gerekir. Gerçek doğal taşlar kusursuz değildir. İçinde yansımalar ve kırılmalar mevcuttur. Eğer taş çok kusursuz ve göz alıcı ise sahte olabilir. Bu yüzden güvenilir ve kaliteli bir yerden almak gerekir. Bu konu ile ilgili araştırma yapmak, çok daha doğru olacaktır.

Doğal Taş Bileklik Faydaları

Doğal taş bileklik kullanıldığı zaman, eğer burcunuz ve sorununuz ile uyumlu bir tavada mutlaka iyi gelecektir. Doğal taşların pek çok faydası bulunur. Bunun konuda her doğal taş ayrı ayrı incelenebilir. Özellikle, ruhsal ve fiziksel sağlık için tercih edilir. Ağrılara iyi gelir. İnsanların daha pozitif ve sakin olmasını sağlar. Ayrıca mental olarak da çok faydalı olan taşlardır. Doğal taşların astroloji ile bağlantısı da önemlidir. Özellikle burçlara göre taş seçimi yapmak, çok daha avantaj sağlar.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.