Burca Göre Doğal Taşlar

Balık Burcu Doğal Taşları

Balık burcu doğal taşları içinde Diğer takımyıldızlar gibi Balık burcunu dengeleyen ve duygusal durumlara yardımcı olan doğal taşlar vardır. Bunlar ametist, ametrin, akuamarin, oniks, carnelian, kristal kuvars ve lepidrit gibi taşlardır.

Ametist

Balık burcu doğal taşları içinde Balık burcunun geleneksel doğum taşı ametisttir. Sezgilerini ve psişik yeteneklerini destekler, ruhsal koruma ve iç huzuru sağlar. Sorunlarının temel nedenini belirlemelerine yardımcı olur, böylece ağrı ve stresi azaltır. Başkalarına yardım etme isteklerini destekler, onları kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan uzaklaştırır. Ametist bileklik ve ametist kolye olarak her zaman yanınızda getirebilirsiniz.

Ametrin

Balık burcu doğal taşları içinde  yer alan Ametrin Balık burcunun ruhsal ve fiziksel çatışmalarını dengeler, içsel uyum ve barışçıl neşe getirir. Onu destekleyen ruhsal enerji ile onu giyen kişi ve gücü arasındaki boşluğu doldurur. Balıkların yaratıcı çözümler bulmasına ve hedeflerine ulaşmaya odaklanmasına yardımcı olur. Kötü alışkanlıklardan kurtulmaya yardımcı olur ve aynı zamanda topraklanma için negatif enerji görevi görür.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

 Akuamarin

Balık enerjisi için en iyi taştır. Duygusal hassasiyetlerini dengeleyen sakin ve dingin bir enerji sağlar. Yürekten iletişim kurar ve uyumu teşvik eder. Balıkların sezgisel güçlerini geliştirmelerine ve meditasyon uygulamalarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olan bir kristaldir.

Balık Burcu Doğal Taşları
Balık Burcu Doğal Taşları

Nikler

Balıklara kişisel güç verir ve korku ile stresin üstesinden gelmelerine yardımcı olur. Değişimi baştan sona yönlendirir ve kendilerine yeni iç görüler kazandırmalarını sağlar. Negatif enerjiye karşı korur ve yer enerjisi ile denge ve merkezlenme sağlar.

Carnelian

Balığın doğal yaratıcılığına ilham veren Carnelian, motive eder ve tutkuludur. İyi bir ruh hali, cesaret ve hayati enerjiyi teşvik eder. Ayrıca Balık’ın kendisi hakkında çok fazla açıklama yaptığında hissettiği öfkeyi bir kenara bırakmaya yardımcı olur.

Labradorit

İç gözlemi ve dönüşümü teşvik eden bir balık kristalidir. Balıkların sezgilerine ve hayal güçlerine daha fazla dokunmasına izin vererek iç ruhlarının iyi niyetini ortaya çıkarır. Duygularını dengeler, değişimin üstesinden gelmelerine yardımcı olur ve kendilerini olduğu kadar başkalarını da düşünmeye teşvik eder.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Lepidrit

Duygusal destek sağlar. Kaygıyı azaltır ve huzurlu bir esenlik duygusu verir. Kendinden şüphe duymayı ve korkuyu ortadan kaldırarak, Balıkların hayatlarını istedikleri gibi değiştirmek için yapmaları gereken değişiklikleri yapmasına yardımcı olur. Ayrıca kendilerini daha iyi anlamalarına ve harekete geçmeden önce düşünmelerine yardımcı olur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.