Burca Göre Doğal Taşlar

Aslan Burcu Doğal Taş

Aslan burcu doğal taş çeşitleri merak edilir.  Her burcun özel bir doğal yaşı bulunur. Doğal taşlar bilindiği üzere şifalı ve pozitif enerji yayan taşlardır. Bu doğal taşın da burcunuz ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Çoğu kişi doğal taşların gücüne inanır ve sürekli olarak kullanmak ister. Eğer siz de doğal taşlarla alakalı kişilerseniz, astrolojiyi biraz bilmeniz gerekir. Aslan burcu en çok merak edilen burçların başında gelir. Aslan burcu ile uyumlu doğal taşlar kullanmak, oldukça iyi gelecektir.

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu doğal taşı birkaç tanedir. Aslan burcu güneşin etkisi altında olan bir burçtur. Bütün özelliklerini güneşten alır. Burçlar arasında lider bir burç olduğu da söylenebilir. Kişilik olarak; pozitif, enerji dolu, sıcak ve hararetli kişilerdir. Alsam Burcu insanları, girdikleri her ortamda ilgi çeken bir enerjiye sahiptir. Bunun yanı sıra yüce gönüllü olması, cesareti ve biraz da kibri yüksek olan bir burçtur. Olumsuz yönleri arasında çabuk sinirlenme, öfke patlaması ve patavatsızlık gibi şeyler vardır.

Aslan burcu şifalı taşları ile eksik ya da olumsuz olan yönlerini düzeltebilir. Kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. Negatif oldukları durumlarda doğal taşlarla enerjilerini yüksek tutabilirler. Sağlık ve ruhsal açıdan aslan burcu doğal taşları tercih edilmelidir. Oldukça iyi gelecektir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Aslan Burcuna Uyumlu Doğal Taşlar

Aslan burcu doğal taşı arasında üç taş daha fazla ön plana çıkar. Bunlar; kehribar, kruvars ve kristal taştır. Ayrıca Yakut taşı da bu burç ile uyumludur. Aslan burcu doğal taşları arasında kuvars taşı çok önemli bir yere sahiptir. Rengi buz rengidir ve yapısı da volkaniktir. Kristal kuvars doğal tadı ile aslan burcu insanları daha pozitif, ılımlı ve daha cesur kalabilir.

Bu burç ile tam olarak uyumlu bir taş olduğu söylenebilir. Kehribar taşı aslan burcu stresine çok iyi gelir. Yönetici bir ruha sahip olduğu için, kehribar taşı kullanılırsa, aslan burcunu rahatlatır. Daha net ve sağlam kararlar alabilirler. Ayrıca Kaplan gözü taşı da tam olarak aslan burcunu yansıtan bir taştır. Genel de takı olarak kaplan gözü bilekliği ya da kolyesi tercih edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.