Burca Göre Doğal Taşlar

Başak Burcu Doğal Taşı

Başak burcu doğal taşı farklı özellikleri ile burcun karakterine uygun olan elementleri içerir. Başak burcu, detaycı yapısı, titizliği ve duygusallığı ile öne çıkan burçlardandır. Burcun yükselen yan burçlarla ilişkisi sonucunda değişen karakter özellikleri de öne çıkar. Ana hatları titiz ve görev bilinci yüksek olarak tanınan karakterlerin kimisi, yükselen burç özellikleri ile hırslı kimisi de son derece duygusaldır. Bu sebeple burcu sembolize eden taşlar da farklılıklar gösterir.

Amazonit taşlar, burcun hırslı olan üyeleri için önerilen taşlardır. Kullanılan taşların, kişilerin olumlu özelliklerini öne çıkarması, bazı özellikleri de bastırması ile dengeli bir ruh haline sahip olması hedeflenir. Taşların temel özelliği, kişilerin yaşam enerjilerini yükseltmek ve zihinsel faaliyetlerine olumlu yönde katkı sunmaktır. Bedensel ve zihni açıdan dengeli olan kişilerin daha başarılı oldukları söz konusudur.

Sağlığa Olumlu Yönde Katkı Sunan Taşlar

Başak burcu doğal taşı burcun mükemmel karakterini ortaya çıkarmak ve olumsuz yönlerini azaltmak için önerilir. Amazonit Taşı, kaygıyı yok eden taş gruplarındandır. Başak burcunun en olumsuz özelliği, mükemmel şekilde iş yapmak isterken, çok fazla detayı kafasında kurgulamasıdır. Bu takıntılı düşünceler, zamanla psikolojik baskılara da yol açabilir. Bu durum, kişinin yaşamdan keyif almasını da engelleyebilir. Böyle durumlar için yaşam enerjisini yükselten, olumsuz duygu ve düşüncelerden zihni arındıran doğal taşlara ihtiyaç duyulur. Amazonit taşı bu konuda idealdir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Başak Burcu Doğal Taşı

İkinci doğal taş alternatifi de Ametist taşıdır. İlham perisi gibi çalışan bu taş, yaratıcılık özellikleri ile de önerilir. Huzursuzluk ve takıntılı ruh halleri, sağlığa da olumsuz yönde tesir eder. Bu nedenle, kişiyi yatıştıran taşlar, fiziksel sağlığa da olumlu yönde katkı sunup, bağışıklığı yükseltir.

Konsantrasyon Arttırıcı Taşlar

Başak burcu doğal taşı dikkati yoğunlaştıran ve takıntılı ruh hallerini dengeleyen taşlardır. Aventurin taşı da gereksiz gerginliği ve ruhsal sıkıntıları en aza indiren taşların başında gelir. Kişinin kendini mutlu hissetmesine neden olurken, huzurlu bir ruh hali sunması ile de kullanımı önerilir. Bu taşların takı tasarımlarında da son derece şık modellerinin bulunması tercih edilme nedenleridir.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.