Burca Göre Doğal Taşlar

Akrep Burcu Doğal Taşı

Akrep Burcu doğal taşı doğum tarihine bakarak belirlenir. Her burcun kendisi ile ilişkili olduğu birden fazla doğal taşı vardır. Astroloji ile bu doğal taşlar arasında sıkı bir ilişki vardır. Bu doğal taşlar astrolojinin gizli gücü ile uyarılmayı sağlar. Taşlar ayrıca kişinin zihnine ve vücuduna fayda sağlar. Koruyucu, iyileştirici bir çok özelliğe sahiptir.

Akrep Burcu Aylara Göre Doğal Taşların Seçimi ve Çeşitleri

  
Akrep Burcu doğal taşı ekim ayı içerisinde doğanlar için özellikle opal ve pembe turmalindir. Ekim ayında doğanlar için özellikle bu ikisi önerilir. Kasım ayında doğanlar için ise daha çok sarı topaz ve sitrin taşı önerilir. Bu taşlar Akrep Burcu için oldukça etkilidir. Akrep Burcu ile uyumlu olan diğer burç taşları ise almandin, akuamarin, akik, opal, jasper, kristal kuvars , labradorit, malakit, ay taşı, obsidiyen, peridot, rodokrozit, Yakut, dumanlı kuvars , topaz, turkuaz, turmalin ve sitrindir.

Akrep Burçlarının En Çok Tercih Ettiği Doğal Taşlar

Akrep Burcu doğal taşı içerisinde en çok tercih edilen bir diğer taş da akuamarin taşıdır ve bu taş çok dikkat çekici bir mavi renge sahiptir. İçerisinde bir çok element barındıran bu taş sakin kalmaya yardımcı olur. Öfkenizi dizginler ve sinirleri yatıştırır. Yine aynı zamanda bu taş kişiye cesaret ve öz güven verir. İş ve eğitim hayatında başarısının artmasına katkı sağlar. İş hayatının yorgunluğunu hafifletmeye  ve sakinleştirmeye de oldukça yardımcı olur. Yine bu taş iç huzuru ve dinginliğin sağlanması konusunda da oldukça etkilidir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Akrep Burcu Doğal Taşı
Akrep Burcu Doğal Taşı

 Akrep Burcunun Tercih Ettiği Doğal Taşların Renkleri ve Etkileri


Akrep burcunun doğal taşı özellikle siyah kırmızı ve pembe renklerde oluşur. Bu renkteki doğal taşlar akrep burcunun sezgisel gücünü arttırır. Enerji akışını kontrol eder. Bedende ve zihinde bulunan olumsuzlukları yok eder. Bedendeki negatif enerjiyi alarak tatmin duygusunu arttırır. Kişilerin maneviyatını güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca kişiye motivasyon ve enerji vererek yaşamında başarı kazanmasına bulunduğu konumdan hep daha ileriye girmesine yardımcı olur. Bu nedenle bu taşlara hayatımızda yer vermeliyiz.

Akrep Burçları Doğal Taşları Nasıl Kullanabilir

Bu taşları kolye küpe bileklik gibi takılarda kullanabilir ve  evde, süs eşyalarında da tercih edip hayatınızda bu taşlara yer açabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.