Sağlık İçin Doğal Taşlar

Zonaya İyi Gelen Doğal Taşlar

Zonaya iyi gelen doğal taşlar, güzel göründükleri kadar ruhumuza, bedenimize ve hastalıklara iyi gelmektedirler. Doğal taşlar, bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktan ziyade tedaviye yardımcı ve tedaviyi destekleyici olarak kullanılırlar. Yani alternatif tıbbın araçlarından bir tanesidir doğal taşlar, tıpkı şifalı otlar, besinler gibi. Her hastalığa ve soruna göre farklı doğal taşlar mevcuttur. Örneğin ağız tedavisinde farklı doğal taşlar, adet sancıları için farklı doğal taşlar, ağrı kesici olarak farklı doğal taşlar kullanılır.

Zonaya İyi Gelen Doğal Taşlar Akit Taşı

Doğal taş dediğimizde akla ilk gelen taşlarda başı çeken taşlardan biri olan akit taşını genelde tespih ve yüzüklerde görürüz. Aynı zamanda “nazara iyi gelen taş” olarak da ünlenmiştir. Bu taş aynı zamanda erkeklerde erkeklik bezini, kadınlarda ise yumurtalık alanını korur. Stresi azaltıcı etkisi vardır, korkaklığa karşı iyi gelir, tansiyonu dengeleyici özelliği vardır, mide ve bağırsak sorunlarına iyi gelir, uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Daha birçok rahatsızlığa iyi gelen bu taşın şifası anlat anlat bitmez.

Zonaya İyi Gelen Doğal Taşlar Florit Taşı

Florit taşı bizi rengiyle büyülediği yetmezmiş gibi bir de hastalıklarımıza iyi gelir. Florit taşı baş ağrılarını azaltır, konsantrasyon problemlerine iyi gelir, yatıştırıcı bir etkisi vardır, zihin yorgunluğuna iyi gelir. Odaklanmada problem yaşayanlara iyi gelir, dikkati arttırır ve florit taşlarının kişiye bunun gibi birçok iyileştirici etkisi vardır. Florit aynı zamanda ağız hastalıklarına çok iyi gelir; ağız yaralanmalarında, diş rahatsızlıklarında kullanılır.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Zonaya İyi Gelen Doğal Taşlar Kalsit Taşı

Kalsit taşı migrene, baş ağrılarına, uyurgezerliğe, sık kâbus görenlere, Alzheimer olanlara iyi gelir. Bunun yanında enerji yükseltici, güçlendirici, bağışıklık güçlendirici gibi etkileri de vardır. Aynı zamanda kalsit taşı eklem ağrılarında, tırnaklarda, kıkırdaklarda ve dişlerde de etkilidir ve iyileştirici etkisi vardır. Bunun gibi birçok doğal taş çeşitli rahatsızlıklara ve sorunlara iyi gelir.

Örneğin adet düzensizliğine kırmızı mercan, sitrin; akciğer hastalıklarına garnet, kalsit, obsidyen; alerjiye ametist, akik, akuamarin; bademcik iltihabına kehribar, turkuaz; baş dönmesine sedef, inci, labradorit; cinsel sorunlara garnet, yıldız taşı; dalak sağlığına kalsit, inci; depresyona ametist, dumanlı kuvars iyi gelir ve iyileştirici özelliğe sahiptirler. Ayrıca şifaları bu yazdıklarımızla sınırlı değillerdir, hepsinin sınırsız iyi yanı vardır. Siz de iyileşmek için doğal taşlardan yardım almak istiyorsanız rahatsızlığınıza iyi gelen doğal taşları araştırmanızda fayda var.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.