Sağlık İçin Doğal Taşlar

Varise İyi Gelen Doğal Taşlar

Varise iyi gelen doğal taşlar özelinde varis birçok kişinin karşı karşıya kaldığı bir rahatsızlıktır. Damarlarda meydana gelen bu rahatsızlık normal yaşamı çok kötü etkilemektedir.

Varise İyi Gelen Doğal Taşlar Obsidyen Taşı

Obsidiyen taşı, auradaki sorunları temizleyici özelliği barındırır ve güçlü bir psikolojik koruma gücüdür.  Bu doğal taş yaşamın camı volkanik durumlardan oluşmuştur ve o kadar çabuk kötüleşmiştir ki, içerisinde kristal bir taş bulunur.

  • Kriz, travma ve varis hastalığında olumsuz sıkıntıları temizler.
  • Bir sorunun kökenine acil şekilde inmek ve sonuç olarak ortaya çıkan enerjileri içine çekmek için güzel bir araçtır.
  • İş yerinizde dedikodu ve problemleri önlemek için takmanızda faydalı olur.
  • Sıkıntılara uğrayan insanın bu davranıştan arınması için üstünde tutması gerekli bir doğal taş olabildiğine inanılır.
  • Hissiyat gücünü çoğalttığı düşünülür.

Varise İyi Gelen Doğal Taşlar Varisit Taşı

Bir güç taşı olarak sunulan varisit taşı; kütleler halinde kristalleşen ve çok az hidrat bulunan bir alüminyum içeren mineralidir. Az, kristal biçimde meydana gelmektedir. Rengi çok açık renkten mavi rengine ve su mavisine kadar farklılaşır. Varisit taşı; insanın kendi iç durumuyla bağlantı olmasına yardımcı olabilen, olağanüstü bir yürek taşlarıdır. Bu taş, insanın duygusal vücut üstünde yavaşça kontrol olmasına yardımcı olurken, iç hali ve düşüncenin açıklığını çok ölçüde desteklemektedir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Varise İyi Gelen Doğal Taşlar
Varise İyi Gelen Doğal Taşlar

Sahiden başarılı olabilmeniz için ihtiyacınız olan şeyleri kendinize itmenizi sağlar. Konfor yerinizden çıkmanıza yardımcı olacak insanlarla ilişkilerinizi çoğaltır. Hedefler, şans ve bereket enerjilerini getirir. Motive sağlamanızı sunar, başarılı olabilmek için sizi güçlendirir. Acınızı taçlandırmak söz konusu olabildiğinde sizi desteklemektedir. Dertlerin dışarı atılmasına destek sağlar. Sonucunda, diğer halinizi ikinci kez görmenizi sağlar. Herhangi bir aşk dolu ilişkiye bağlılığınız yok ise, kendi başınıza çok mutlu olacağınızı bilmenizi sağlar. Gülmek ve ileride mutlu olmak için pek çok sebepler keşfetmenize yardımcı olabilir.

Bir aşk yaşıyorsanız, ilişkinize huzur, affetme, güç, anlayış, mutluluk ve umut enerjilerini getirecektir. Uyum ve saadete ihtiyacınız olabildiğinde, bu taş sizlere çok sevecen olabilir. Sevdiğiniz insan ve sizin ilişkinizde ortalamayı ve mutluluğa çok kolayca ve huzur ortamını korumasını sağlar.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.