Doğal Taşlar

Sitrin Taşı Faydaları – Fiyatları – Özellikleri

Sitrin: Sitrin Taşı Faydaları, Sitrin Taşı Özellikleri ve Sitrin Taşı Fiyatları

Sitrin: Sitrin Taşı Faydaları, Sitrin Taşı Özellikleri ve Sitrin Taşı Fiyatları

 

Sitrin Taşı Nedir

Soluk sarı rengi, ona adını veren , limon anlamına gelen Fransız  citronundan  gelen Sitrin’dir. Ancak Sitrin’in gerçek anlamının yanı sıra derin bir manevi anlamı da vardır. Sitrin taşı nedir sorusunun cevabını arıyorsanız, bu konuda sizlere fazlasıyla bilgi sunacağız. Sitrin’in manevi anlamı, neşe, bolluk ve dönüşümün manevi niteliklerini simgeleyen sarı tonlarıdır.

Serinletici bir bardak limonata gibi, Sitrin, onu özenle ve saygıyla kullananlara hızlı, enerjik bir toparlama getirebilir. Düşük ila orta stresli zamanlarda, Sitrin, enerjilerinizi yeniden dengeye getirmek için mükemmel bir müttefiktir. Aksine, daha derin şifalar için daha güçlü kristaller gerekli olabilir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Ancak bunun sizi öneminden uzaklaştırmasına izin vermeyin, çünkü Sitrin, enerjilerimizi en kolay şekilde yeniden ayarlayabileceğimiz ve gerçek yollarımıza geri dönebileceğimiz bu ilk kafa karışıklığı ve dehşet anlarında olduğunu bilir. Sitrin taşı nedir sorusunun en net cevabını verecek olursak, enerjileri hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürme, birinden diğerine enerji transferini kolaylaştırma özelliğinden dolayı Tüccar Taşı olarak da biliniyor.

Ticari girişimlerde bulunanlar için, özellikle yeni müşteriler veya ortaklarla yeni ticari girişimlerde bulunanlar için Sitrin, bir elden diğerine paraya dayalı enerji akışını artırmak için kişinin cebinde veya çantasında bulunması gereken mükemmel bir araç olabilir. Kullanıcı, onu korumak ve enerjik niteliklerini saf tutmak için evinin paranın tutulduğu bölümlerine taşı koyabilir.

Sitrin ayrıca, aurasının etrafına pozitif, enerjik ışık yaydığı ve yeniden şarj edilmesi veya saflaştırılması gerekmeyen iki kristalden biri olduğu söylendiği için ruhsal sevinci temsil eder. Bunu akılda tutarak, negatif enerjilere, ruhlara ve hatta hayaletlere sahip olabileceğiniz veya olduğundan şüphelenebileceğiniz alanlara pozitif enerjiler getirmek için mükemmel bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Sitrin kristalini bu boşluklarda bırakarak, negatif enerjileri aurasına çeker ve onları bir kez daha pozitif, neşeli enerjilere dönüştürür.  Sarı bir kristal olan sitrin aynı zamanda yaz aylarını ve güneş ışınlarını da simgelemektedir. Bu aylarda sahip olmak veya yılın bu zamanının getirdiği yüksek enerjiyi aradığımız zaman Sitrin taşı bize ilaç gibi gelecektir.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Sitrin, tüm yıl boyunca müreffeh oluşumları kolaylaştırmaya yardımcı olabilir ve daha da önemlisi, ruhsal enerjileri yılın her zamanında kendi içinizde aktarmanıza yardımcı olabilir. Pek çok insan bunu fark etmez, ancak ruhumuzun herhangi bir zamanda deneyimlemeye ihtiyaç duyduğu şeye bağlı olarak sürekli olarak vücudumuzun farklı bölümlerine enerji alışverişinde bulunur, ödünç alır ve veririz.

Bu tür takaslar ucuza gelmez. Bu tür değiş tokuşlar düzensiz ve sebepsiz gerçekleştiğinde tükeniriz. Sitrin, bu tür enerjileri dengelemeye ve kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Son olarak, Sitrin taşı nedir diye soracak olursanız alacağınız en net cevap, yaratıcı enerjiyle dolu bir kristaldir olacaktır.

Yaratıcı enerjilerinizi harekete geçirecek bir yardımcı arıyorsanız, Sitrin’i şövalenizin, çalışma masanızın, müzik enstrümanınızın veya kullandığınız diğer araçların yanına koyun. Hiç tereddüt etmeden fikirlerinizin daha kolay ortaya çıktığını hissedeceksiniz.

Sitrin Taşı Özellikleri

Sitrin kristalleri genellikle sarı, sarı-kahverengi, turuncu, koyu turuncu-kahverengi ve kırmızımsı-kahverengi renktedir. Kolayca dünyanın en popüler kuvarslarından biridir.

Sitrinin Taşı Fiziksel Özellikleri

Mor Ametist ısıl işleme tabi tutulduğunda sitrin kristalleri oluşur. Bu nedenle bazen ‘yanmış ametist’ olarak da adlandırılırlar. Soluk sarı rengini veren madde ise sitrin içindeki demirdir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu taşın biraz farklı bir versiyonu olan yeşil sitrin’e de aşina olabilirsiniz. Bu taş, sandığınızdan daha fazla sarı Sitrin ile bağlantılıdır.

Ayrıca çoğu zaman, bir tondan diğerine yol açan kimyasalların burada nasıl etkileşime girdiğidir. Yeşil renk, bu tür Sitrin’in tanımlanmasını zorlaştırabilir. Enerji açısından Sitrin’in daha normal renklerinden bir şekilde farklı çalıştığını bile düşünebilirsiniz.

Bununla birlikte, yeşil Sitrin’in güvenilir bir şifacı olduğunu ve bir varlığa enerji verdiğini keşfetmek sizi rahatlatacaktır. Rengi ne olursa olsun bu durum hep geçerlidir. Sitrin taşı özellikleri bakımından her rengiyle çokça zengindir. Brezilya’daki Rio Grande do Sol, doğal Sitrin’in en büyük tedarikçisidir. Ancak ABD, Rusya, Madagaskar, İngiltere, Fransa, İspanya, Brezilya ve Güney Afrika’da bulunabilen Sitrin madenleri de vardır.

Bu Kolyelerde İndirim Var ! Bu Kolyelerde İndirim Var !

Sitrinin Metafiziksel Özellikleri

Sitrin’in metafizik özelliklerinin çokluğu biraz baş döndürücü görünebilir. Ama bunalmış hissetme! Bu, büyük bir güç ve vaat içeren çok yönlü bir taştır. Sitrin taşı özellikleri bakımından, metafiziksel alanda da çok güçlüdür. Bu da, sizi epeyce rahatlatacak ve yaşam kalitenizi değiştirecektir.

Sitrin’in metafiziksel özellikleri, hedeflerinize ulaşmak için güven, açık fikirlilik ve çok fazla enerjiye ilham vermesidir. Bu güzel taşın kuşkusuz dünyevi bir özelliği olsa da, aynı zamanda sizi daha geniş evrene bazı derin yollarla bağlamış gibi görünüyor.

Sitrin Taşı Faydaları

Sitrin sizin için son derece değerli olacaktır. Çünkü sitrin taşı sadece ruhsal bir temizleyici değildir. Aynı zamanda ruhsal benliğinizi de yenileyebilir! Ruhunuz her gün hem zararlı hem de ruh için iyi olan dış enerjilere maruz kalır.

Ruhunuzda çok fazla negatif enerji olduğunda, dengenizin bozulduğunu hissedeceksiniz. Çünkü ruh aynı zamanda negatif ve toksik enerjilerle de çıkmaza girebilir. Sitrin, ruhunuzu temizlemek ve canlandırmak için mükemmel bir araçtır.

Mümkün olduğunca sık kullanmalısınız. Özellikle çevrenizde çok fazla toksik insana maruz kaldıysanız ertelemeden taşınızı kullanabilirsiniz. Sitrin taşı faydaları arasında da, ruhu temizlemek en önemli faydalarından birisidir. Sitrin kristalleri ayrıca kendileriyle birlikte kendini geliştirme erdemlerini de taşır ve kendi kendini iyileştirme için mükemmel taşlardır.

En dipte olduğunuzda sizin için orada olacak en sevgi dolu, destekleyici ve sevecen insanlarla çevrili olabilirsiniz. Ama acınızı veya kaybınızı iyileştirmeye istekli değilseniz, hiçbirinin teşvik edici yardımı olmaz. Sitrin taşı harika bir şekilde geniş kapsamlı ve çok yönlü bir taştır ve her zaman enerjiyle dolu gibi görünür.

Yön veya öz değer eksikliği hissettiğinizde, sitrin taşınızla sakin veya meditatif bir durumda biraz zaman geçirmek genellikle bu hissi tersine çevirmek için yeterlidir. Sitrin taşı faydaları gerçekten de saymakla bitmiyor.

Bu taş, fiziksel hastalıkların üstesinden gelmenize, hatta ilk etapta onu tamamen engellemenize yardımcı olmakta çok ustadır. Sitrin kristallerinin enerjileri size ilham verecek ve enerjinizi ve sürüşünüzü artıracaktır. Kırık parçaları toplamanıza ve yeniden başlamanıza yardımcı olacaklar.

Sitrin güneşin güçlerini taşır. Bu nedenle, kendinizi yeniden güneşli ve neşeli hissetmek istiyorsanız, Sitrin kristallerinizi mutlaka yanınızda bulundurun. Sitrin taşı faydaları ile baş başa kalmak adına, bu kıymetli taşı bir takıya da çevirebilirsiniz.

Güneşin iyileştirici enerjisinin yanı sıra, D vitamini gibi güneşe maruz kalmanın daha bilimsel yönleri, Sitrin’de de bulunan gençleştirme nitelikleridir. Güneşten gelen vitaminlerle birlikte boynunuzda taşıyacağınız sitrin taşı kolye veya bileğinizde taşıyacağınız sitrin taşı bileklik sizin için daha fazla iyileştirici ve tedavi edici olacaktır.

Masaj Taşları Roller Modelleri Masaj Taşları Roller Modelleri

Yeterince sık güneşe çıkmazsak, çoğumuz kendimizi biraz kötü hissetmekten alıkoyamayız. Ancak Sitrin, moralinizi yükseltmek ve ruh halinizi yüksek tutmak için harikalar yaratabilir. Sitrin kullanmak size enerji vermenize ve motive etmenize yardımcı olabilir. O anlarda, yapacak çok şeyiniz olduğunu ve bunu yapmak için yeterli zamanınızın olmadığını hissettiğinizde, Sitrin size yardımcı olabilir.

Sitrin taşınızı yakınınızda tutun ve işlerinizi düzene sokmanıza yardımcı olması için enerjilerinden yararlanın. Depresyondan geçiyorsanız ve sizi sağlıklı bir yaşam sürmekten alıkoyan korkularınız ve fobileriniz varsa, yanınızda olması gereken harika bir kristaldir.

Daha da ışık saçıcı olmanıza ve daha iyimser bir tutuma sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca geleceğe umut ve pozitiflikle bakmanızı sağlayabilir. Sitrin kristalleri sizi biraz yaşamaya ve akışa bırakmaya teşvik edecektir. Sitrin enerjisi, durumları analiz etmenize ve bilgileri sindirmenize yardımcı olacaktır.

Sorunlarınıza çözüm bulmanıza, yapıcı eleştirileri incelikle kabul etmenize ve bunlar üzerinde cesurca hareket etmenize yardımcı olacaktır. Duygularınızı sabit tutmanıza ve en zorlu durumlarda bile sakin kalmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, biraz daha yaşamayı hak ettiğiniz için daha spontane olmanızı teşvik edecek!

Sitrin Taşı En İyi Nasıl Kullanılır

Sitrin kristallerinin enerjilerinden yararlanmanın en iyi yolu onları vücudunuza takmaktır. Kolyeler, bilezikler ve yüzükler gibi çok güzel takılar yapılabilir. Özellikle sitrin taşı kolye ve sitrin taşı bileklik takıları sizin için en iyi seçeneklerden birisi olacaktır.

Sitrin küpe takmak net düşünmenize yardımcı olacaktır. Sitrin kristallerini vücudunuza yakın tutmak, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sıcak basması, menstrüel kramplar, ruh hali değişimleri, şişkinlik ve sağlıksız yiyecekler için can atma gibi ağrılı PMS semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir. Ayrıca yorgunluk hissini hafifletmeye yardımcı olabilir.

Sitrin Taşını Saklamak

Sitrin ısıya çok duyarlıdır. Kristalin rengini değiştirebilir ve solmasına neden olabilir. Bu nedenle, ısıya ve ışığa çok fazla maruz kalan yerlere yerleştirmemeli veya saklamamalısınız. Kolayca vurulabileceği veya çizilebileceği bir yere koymayın.

Sitrin Taşı İksiri

Sitrin’i bir bardak saf suya batırmak iyi bir iksir ortaya çıkaracaktır. Tıpkı Desert Rose’un sizi kötü hislerden arındırmasına yardımcı olabileceği gibi, vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına da yardımcı olabilir.

Sitrinin Taşı Güçleri

Sitrin Taşı Fiziksel İyileştirme Güçleri

Sitrinin idrar yolu, böbrekler ve sindirim sistemi ile ilgili hastalıkların tedavisine yardımcı olduğu söylenir. Ayrıca tiroid bezindeki dengesizlikleri ve safra kesesindeki sorunları düzenlemeye yardımcı olabilir. Endokrin sisteminizin işlevini iyileştirebilir ve kabızlığı gidermeye yardımcı olabilir. Ayrıca temizleyici görevi görür ve farmasötik ilaçların zararlı etkilerine karşı koymaya yardımcı olur.

Sitrin kristalleri vücuda enerji verir ve sinir sistemindeki elektriksel uyarıları arttırır. Ayrıca sinirleri güçlendirmeye ve omurgayı güçlendirmeye yardımcı olurlar. Ters dejeneratif hastalıklardan muzdarip insanlar için faydalı olabilirler. Ve kan dolaşımını iyileştirebilir ve hatta selüliti giderebilirler! Sitrin, uygun sindirimi ve dalak ve pankreasın uygun işlevlerini uyarabilir. Ayrıca gözlerinizi etkileyen sorunlara da yardımcı olabilir.

Sitrin Taşı Duygusal İyileştirme Güçleri

Sitrin taşı faydaları
Sitrin taşı faydaları

Unutmayın, fiziksel sağlığımızın duygusal sağlığımızla çok ilgisi var. İçimizde yüzeyin altında biriken şeyler, farkına varmasak bile, çoğu zaman uzun vadede şaşırtıcı derecede ciddi problemler haline gelir. Sitrin, fiziksel olduğu kadar ruhsal ve duygusal düzeyde de iyileştirebilir.

Sitrin denge, uyum ve daha geniş bir bakış açısı sunar, bu da küçük şeyleri daha yaratıcı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Dahası, bu taşın ve onun enerjilerinin doğru kullanımı, kendinizi enerjik ve uyanık hissetmenize yardımcı olur. Hangi yaşta olursanız olun, bu canlılık duygusu yakın süreçte hızlıca devreye girecektir.

Sitrin Taşı Güçleri – Para

Sitrin aynı zamanda Başarı Taşı ve Tüccar Taşı olarak da bilinir. İşinizde veya kariyerinizde başarı ve bolluğu gösterecektir. Cömert doğanızı destekleyecek, ancak servetinizi korumanıza yardımcı olacaktır. Hayattaki tüm harika şeyleri size çekecek ve hem kişisel hem de profesyonel başarıyı çekecek.

Sitrin kristalleri, bir ev veya çalışma ortamının enerjilerini destekleyecek ve sizi yolun her adımında üretken hale getirecektir. Paranın enerjisini taşırlar ve bu kristalin hayatınızda olması size zenginlik ve bolluğu çekecektir. Sarı Sitrin ve ışığı yansıtma ve kırmanın altın yolu, zenginlik, başarı ve bolluk hayallerine ilham vermekten başka bir şey yapamaz. Para elbette mutluluğu asla satın alamaz, ama kesinlikle rahatlığı hak ediyorsunuz.

Bu taş, nakit akışını sadece bir taraftan diğerine, her zaman hareket halinde olan bir finans akışı olarak görmenize yardımcı olacaktır. Para kazanmak için para harcamanız gerektiğini hatırlamak istediğinizde aniden büyük harcamalar yapmanız gerektiğinde Sitrin taşı bu paniği ortadan kaldıracak ve size doğru karar verdirecektir.

Elbette, size yeni para ve yeni fırsatlar çekmenin en esrarengiz ama hoş bir yolu vardır. Gözlerinizi ve kalbinizi bu enerjilere açın. Ve gerektiği gibi özgürce akmalarına izin verin. Enerjilerin akışına asla müdahale etmeyin. Siz farkına bile varmadan Sitrin, ilerdeki servetinizi size yaklaştırıyor olabilir.

Sitrin Taşı Güçleri – Aşk

Tıpkı Red Jasper’da olduğu gibi Sitrin de hayatınızdaki negatif enerjileri dışarı çekecek ve ihtiyacınız olan huzuru getirecektir. Sessizliğe sahip olmak, düşüncelerinizi duymanıza ve duygularınızı hissetmenize izin verecektir. Her şey aydınlanacak ve olumsuzlukları uzak tutmak için ne yapmanız gerektiğine dair daha net bir resme sahip olacaksınız.

Auranız hafif ve pozitif olduğunda, iyi şeyleri de çekeceksiniz. Bu sadece size değil, eşinize ve ilişkinize de fayda sağlayacaktır. İlişkinizde sevgi ve rahatlığın eksik olduğunu hissettiğinizde Sitrin’in sevgi dolu ışığı size ilham verir. Affetmenin ve pozitifliğin rengidir. Ve farklı şeyler ister gibi göründüklerinde kafanızı ve kalbinizi hizalamanıza yardımcı olmak için iyidir.

Bazen kendimizin veya ilişkimizin iyiliği için belirli bir eylemde bulunmamız gerektiğini biliyoruz, ancak bunu görmek konusunda isteksiz hissediyoruz. Belki de incitme riskini almak istemediğimiz bir şeydir. Ya da belki de bizi konfor alanımızın çok dışına çıkaran korkutucu bir aktivitedir.

Sitrin, bu rahat olmayan geçişler sırasında enerjileriyle sizi sabit tutacaktır. Tünelin sonundaki ışığı, taşın kendisi kadar cesur ve parlak görmenize yardımcı olacaktır. Siz ve eşiniz kesinlikle her şey hakkında asla aynı fikirde olmayacak olsanız da, Sitrin en azından bir anlayışa ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ve ikiniz arasındaki farklılıkları zayıflık yerine güç olarak kullanmanızı sağlayan bir bağlantı noktası oluşacaktır.

Sitrin kristalleri, sorumluluk korkunuzun üstesinden gelmenize de yardımcı olacaktır. Yaşlandıkça, daha fazla görev alacaksınız. Onlardan sonsuza kadar kaçamazsınız ve onları bir başkasına aktaramazsınız. Birine aşık olduğunuzda ve onunla bir ilişkiye girdiğinizde, onların mutluluğu sizin sorumluluğunuzdadır. Ne kadar çabuk sorumlu bir ortak olursanız, güçlü ve kalıcı bir ilişkinin memnuniyetini o kadar çabuk yaşayacaksınız.

Tıpkı Florit gibi, Sitrin de sizi yeni deneyimlere açık olmaya ve olumlu bir tutum sürdürmeye teşvik edecektir. Ne kadar zor veya korkutucu olursa olsun, her türlü durumda iyimser kalmanız için size ilham verecek. Birisi size karşı dürüst veya açık sözlü olmadığında erken uyarı sistemi olarak hareket edeceklerdir. Bir kişiye güvenip güvenemeyeceğinizi hemen anlayacaksınız.

Sitrin, sevgi ve mutluluğun güçlü bir çekicisi olarak hareket eder. Auranızı temizler, enerji verir ve ısıtır. Ve doğru kararı vermeniz için daha net düşünmenize yardımcı olacaktır. Sitrin ayrıca kullanıcısına karşı oldukça koruyucudur.

Herhangi bir duygusal veya zihinsel tehdidin yanı sıra olumsuz enerjileri de önleyecektir. Öz disiplininizi artıracak ve ilişkinizde iyi alışkanlıklar geliştirmenizi sağlayacaktır. Sitrin, eşinizi dinlemeniz ve farklılıklarınızı çözmenin bir yolunu bulmanız gerektiğinde sahip olmak için iyi bir kristaldir.

Sitrin Taşı Bakımı

Sitrin Taşı Nasıl Temizlenir

Citrine kristalinizi temizlerken herhangi bir mücevher temizleyicisi veya ılık suyla yumuşak sabun ve yumuşak kıllı eski bir diş fırçası kullanabilirsiniz. Sitrin taşı nasıl temizlenir diye merak içindeyseniz, bu işlemin çok da zor olmadığını göreceksiniz. Temizledikten sonra durulayıp kuruladığınızdan emin olun. Sitrin kristalleriniz için asla buharlı temizleme kullanmayın!

Sitrin Taşı Ne Zaman Temizlenmeli?

Sitrin taşı nasıl temizlenir sorusunun yanı sıra, bir de ne zaman temizlenmeli hususuna dikkat etmeniz gerekir. Sitrin’in ne zaman fiziksel veya enerjik olarak temizliğe ihtiyacı olduğunu, ışığı nasıl yakaladıklarını her zaman anlayabilirsiniz.

Nasıl ki çöplüklerde bir sevdiğinizin kıvılcımını kaybettiğini söyleyebilirseniz, aynı şekilde kristaller de bu tür bir ilgiye ihtiyaç duyduklarında daha az yanardöner görünürler. Parlak ve canlı Sitrin bile bu şekilde acı çekebilir. Neyse ki taş o kadar çarpıcı ki bu en azından ne zaman temizlenmeye ihtiyacı olduğunu belirlemeyi çok kolaylaştırıyor.

Sitrin Taşı ve Meditasyon

Sitrin, aksi takdirde rahatlatıcı olan bu sürece biraz canlılık ve biraz canlı, çarpıcı enerji eklemek isteyenler için harika bir meditasyon yardımı yapar. Örneğin, meditatif durumdayken vizyonlar ve mesajlar bulanık ve net değilse, Sitrin ruhsal karanlıkta parlayan parlak bir ışık gibi olacaktır.

Bu etkiyi etkinleştirmek için Sitrin’i meditasyon alanınıza yerleştirebilirsiniz. Ya da etkilerinin üzerinizde yıkandığını gerçekten hissetmek için biraz giyebilir veya elinizde tutabilirsiniz. İlk başta şaşırtıcı derecede keskin bir fark olabilir, ancak buna bağlı kalın. Çünkü bu taş sizi güvende tutacaktır.

Sitrin Taşı ile Birleştirilecek En İyi Kristaller

Sitrin ayrıca DZI gibi enerjilerini yükseltmek için diğer taşlarla kombine edilebilir. Bu taşların arasında da  Hematit, Akik, ve Rose Kuvars kristalleri yer alabilir. Sitrin’in en derin anlamının çoğu, bu kristalle ne kadar çok zaman harcarsanız, enerjilerini serbest bırakır ve kendi kristallerinizle karıştığını hissederseniz o kadar ön plana çıkar. Bu taş genel olarak daha enerjik hissetmenize yardımcı olursa şaşırmayın!

Bir Sitrin Taşı Gerçek ise Nasıl Anlaşılır

Sitrin taklitine karşı dikkatli olmak önemlidir. Bazı satıcılar, size renkli cam satarak sizi aldatmaya çalışabilir ve bunu size gerçek bir Sitrin olarak verebilir. Bir Sitrin’in gerçek olup olmadığını anlamanın harika bir yolu, taşa ışıkta bakmaktır. Herhangi bir görünür kalıntı veya hava kabarcığı bulursanız, Sitrin orijinal değildir.

Sitrin satın almak, özellikle ne aradığınıza dair çok özel bir fikriniz varsa, göz korkutucu bir süreç olabilir. Fakat orijinal bir sitrin bulduğunuzda da onu hemen sitrin taşı kolye veya sitrin taşı bileklik kombinesi ile vücudunuza entegre edebilirsiniz.

Açık fikirli olun ve etrafınıza bakın. Bir kuyumcuyu şahsen ziyaret etmek, en çok beğenebileceğiniz stil, ortam ve boyut hakkında size iyi bir fikir verebilir. Online alışveriş, arzularınızda çok spesifik olma yeteneği ve tam olarak istediğiniz parçayı bulma olasılığınız ile size sonsuz seçenekler sunabilir. Ayrıca, belirli bir bütçe dahilinde alışveriş yapmanıza olanak tanır ve size tam olarak uygun olmayan bir parçayı değiştirme veya iade etme özgürlüğü verir.

Sitrin Taşı Fiyatları

Sitrin, iyi ve dürüst iletişimi teşvik ettiği için yanınızda bulundurmanız gereken bir taştır. İyi bir iletişiminiz olduğunda, hayatınızda yalana ve sahtekarlığa yer yoktur. Açıkçası, saf ve kesilmiş arıyorsanız, fiyat biraz yükselebilir. 200 veya 2000 arası fiyatlara etnik taş veya mücevher satan dükkanlarda bulabilirsiniz. Sitrin taşı negatif psişik saldırılar da dahil olmak üzere negatif enerjiyi dağıttığı için iyileştirici ve pozitif enerjileriyle korunacağınız için dürüstlüğünüzü ve onurunuzu korumanıza da yardımcı olacaktır.

Sitrin taşının yardımıyla sezgisel bilgelik ve saf sevgi kazanacaksınız. Kendinizi her şeyin umutsuz göründüğü bir durumda bulursanız, Sitrin’in taşı bu duygulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca hayatınızın değişmesini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Size yeteneklerinize olan güveni tamamen geri verecek ve tüm çakralarınızı sakinleştirecektir.. Ruh üzerinde sakinleştirici bir etkisi vardır. Gerçekten Sitrin, yanınızda sahip olabileceğiniz en iyi taşlardan biridir!

Sevgiliye Hediye / Sevgililer Günü Hediyesi


Sevgilime sevgililer gününde ne hediye alabilirim
sorusuna tam cevap olan Sitrin taşı bileklik ile sadece bu da değil, onunla uzun bir ruhsal çalışma yapmaya karar verirseniz, şimdiye kadar her zaman güvendiğiniz duygusal kalıpları tanıyabilir ve sizin için yanlış olanları kaldırabilirsiniz. Sevgiliye hediye almak konusunda kararsızsanız şuan en güzel hediyeye bakıyorsunuz demektir. Duygusal düzeyde gerçekten değerli bir taştır Sitrin taşı . Sevgililer günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz Sitrin taşının duyguların kurbanı olmak yerine, onları dengeleyen ve kontrol altına almanıza yardımcı olan bir enerjisi vardır.

Tıpkı ortaya çıkarmak istediği duygular gibi narin bir taştır. Bu açıdan sevgiliye hediye edilebilecek harika bir değerli taştır. Sevgililer günü hediyesi olarak en çok tercih edilen ürünümüz Sitrin taşı bileklik ya da Sitrin taşı kolye modelleridir.

Sezgiyi daha canlı hale getirir. Duygusal dengeyi uyarır. Özetle, sevgiliye hediye noktasında Sitrin taşı kolye ve Sitrin taşı bileklik şu konularda faydalıdır: Özetle, Sitrin faydaları: Açıkça akıl yürütme, dengeyi sağlama, iç gözlem, başkalarını daha iyi tanıma, kendinle uyum içinde olma.

 

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.