Doğal Taşlar

Öz Taş Nasıl Arındırılır?

Öz taş nasıl arındırılır? sorusu merak edilen bir sorudur. Bu taşlar belli bir yöntem ile arındırılabilir. Antik çağdan ve eski çağlardan beridir doğal taşlar şifa niyetine kullanılmış olan taşlardır. Bu taşlar kullanıldıktan sonra temizlenmesi gerekiyor. Bu taşların tekrar tekrar kullanılabilmesi için temizleme önemli olan bir şarttır.

Doğal taşlar insanları etkilemek ve insanlar üzerinde etki göstermek amacı ile titreşimler etrafa yayarlar. Bu şekilde insanlarda herhangi bir hastalık ve problem varsa bu giderilir. Doğal taş ile temas ettiğiniz de bu sizin de enerjinizi yüksek oranda etkiler. Aynı zamanda tasta bu yöntem ile sizden etkilenmiş olur. Negatif bir enerji varsa bu enerjiyi sizden alır. Böylelikle negatif bir enerji yüklenir. Bu taşın tekrar kullanılabilmesi için mutlaka temizlenmesi gerekir.

 Doğal Taşlar Hangi Sıklık İle Temizlenir?

Öz taş nasıl temizlenir öz taşlar belli aralıklar ile belli yöntemler ile temizlenmesi gerekiyor. Bu taşların temizlenme yöntemleri toprağa gömme ve soğuk suyun altında yıkamaktır. Doğal taşlar bulunduğu yerin ve ona dokunmuş olan kişilerin enerjilerini taşırlar. Doğal taşlar bu şekilde sizde bulunan bütün kötü ve negatif enerjileri yüklenmiş olur. Bu yüzden doğal taşları satın aldığınız da mutlaka kullanmadan önce temizleyin.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Öz Taş Nasıl Arındırılır?
Öz Taş Nasıl Arındırılır?

Enerji temizliğini taşın kullanım yerine ve kullanım alanına göre yapabilirsiniz. Yoga, meditasyon ya da spor yaparken doğal taşınız sisin ile birlikteyse mutlaka daha sonra temizleyin. Stresli bir ortamda bulunuyorsanız, bir kafenin içerisinde oturuyorsanız kafe de dedikodular yapılıyorsa eve dönüldüğünde mutlaka doğal taşlar temizlenmeli. Doğal taşlar en fazla iki hasta da bir kere temizlenmeli. Ancak doğrusu her kullanımdan sonra temizlenmelidir.

Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir?

Öz taş nasıl arındırılır belli bir yerde ya da mekânda negatif bir enerjiye maruz kaldıysanız muhtemelen taşınız da negatif enerjiye maruz kalmıştır ve ondan etkilenmiştir. Bu yüzden doğal taşlar belli aralıklar ile bulunduğunuz ortama göre temizlenmeli. Kötü bir enerjiye aruz kalıyorsanız bulunduğunuz ortam stresli bir ortam ise taşınızı her gece uyumadan önce toprağa gömün böylelikle negatif enerjisi kaybolur.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.