Burca Göre Doğal Taşlar

Oğlak Burcu Doğal Taşı

Oğlak burcu doğal taşı Her burçta olduğu gibi bu burca sahip olan kişiler içinde  bulunur. Oğlak burcu insanlarının da enerjileri ile şifa buldukları birtakım doğal taşlar bulunur. Zodyağın onuncu sırasında ye alan  oğlak burcu ve doğal taşlar arasında mucizevi, eşsiz bir enerji bağı bulunur.

Oğlak burcu kişilerin vücudu dinamik tutmak adına yaptığı egzersizler kadar enerjilerini temizlemek amacı ile de birtakım doğal taşlara ihtiyacı vardır. Dişil enerji de gayet kadınsı ve negatif burç olan oğlak burcunun Granat taşı ve Jasper taşı başta olmak üzere  bu burca sahip kişiler için birden fazla oğlak burcu doğal taşı vardır.

 Oğlak Burcu Doğal Taşları Nelerdir?

Oğlak burcu doğal taşı  için tavsiye edilen doğal taşlardan ilki tabi ki de  Kehribar taşıdır. Kehribar taşı melankolik ve aynı zamanda depresif ruh halinin iyileştirilmesine oldukça olumlu katkılar sağlar.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Granat (Lal)

Oğlak burcu doğal taşı arasında kişilerde oldukça etkili olan bir diğer doğal taş ise Granat (Lal) taşıdır. Oğlak burcu için negatif yöndeki enerjiyi pozitif enerjiye çevirmek, aşka ve sadakate ilham vermeyi, bedeni oldukça güçlendirmesi, olumsuz düşüncelerden kurtarmayı, aynı zamanda da  kişisel olarak büyük ölçüde özgüven aşılamayı hedefler.

Oltu

Oltu doğal taşı ise iş aşkı ile sıklıkla anımsanan Oğlak Burcu kişisi üzerinde oldukça iyileştirici bir etki bırakır. Bunun yanı sıra geleneksel tıpta sık sık  tercih edilen ve tedavilerde fazlası ile kullanılan Oltu taşı aynı zamanda romatizma ağrılarının azalmasına da son derece  yardımcı olur.

Labradorit

Oğlak burcu doğal taşı göz problemlerinde oldukça büyük bir etkisi olan Labradorit taşı; Oğlak burcu olan kişilerde  konsantrasyon eksikliğinin çok büyük oranda azalmasına olanak sağlar. Diğer yararlı özelliklerinden bir tanesi olarak da çözümleme yetisini oldukça kuvvetlendirdiği yönündedir.

Vücutta taşındığı takdirde geceleri karanlıkta görme yetisini fazlası ile geliştirdiği ve  ciddi manalarda bir fayda sağladığı da gözlemlenir. Kişiye sağladığı farklı etkileri ve bununla beraber  yeşil ile kahve tonlarındaki görüntüsüyle Oğlak burcu kişisine alınabilecek en güzel ve en özel hediyelerden biridir.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.