Burca Göre Doğal Taşlar

Burçlara Göre Doğal Taşlar ve Özellikleri

Burçlara Göre Doğal Taşlar ve Özellikleri

Burçlara Göre Doğal Taşlar ve Özellikleri

Burçlara göre doğal taşlar ve özellikleri nelerdir sorusu son yılların en popüler soruları arasında şüphesiz ilk sırayı çeker. Günümüzde kadınlar başta olmak üzere insanlar gerek istek gerek ihtiyaç kapsamında pek çok takı ve süs eşyası kullanmışlardır. Bu tarz eşyaların başında yer alan ve çoğunun hammaddesini oluşturan doğal taşlar günümüz dünyasında oldukça popüler bir konuma sahiptir.

Doğal taşların böylesine çok rağbet görmesinin ana sebebi insanların çeşitli sorunlara ve sıkıntılara deva olarak bu taşları görmelerinden kaynaklanır. İnsanların kişilik özellikleri ve doğdukları tarih baz alınarak doğal taşlar kendi aralarında kişilerin burçlarına uyum sağlayan çeşitliliklere ayrılır. Bu çeşitlilik kapsamında insanlar kendilerine uygun olan doğal taşları bulup tercih edebilirler.

Burçlara Göre Doğal Taşlar ve Özellikleri – Burçlara Göre En Uygun Doğal Taşlar Hangileridir?

Burçlara göre doğal taşlar ve özellikleri oldukça çeşitli seçeneklere ayrılmaktadır. İlk seçenek olan oğlak burcunun taşı Yakutlu Kehribardır. Ondan sonra gelen kova burcunun taşı ise tıpkı kendi gibi özgür bir görünüme ve ruha sahip olan gümüştür. Oldukça basit bir görünüme sahip olsa da çeşitli takılarla gümüş mükemmel zariflikte görünecektir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Burçlara Göre Doğal Taşlar ve Özellikleri
Burçlara Göre Doğal Taşlar ve Özellikleri

Sonrasında ise balık burcu Ay taşı, koç burcuna Yakut, boğa burcuna Zümrüt, ikizlere Akik, yengeç burcuna Akik ve Kuvars, aslan burcuna Peridot ve Krizolit, başak burcuna Ametist ve Yeşim, teraziye Mercan, akrebe Obsidyen ve Lal taşı son olarak yay burcuna da Sodalit ve Topaz taşlarının uyum sağladığını söyleyebiliriz. Kişilerin doğum haritaları ve kişilik özellikleriyle uyumlu olan bu taşlar onların ruh haliyle de paralele bir ahenk içindedir.

Doğal Taşların İnsanlara Faydaları Nelerdir?

Burçlara göre doğal taşlar ve özellikleri kimin için anlamsız ve boş bir mevzu gibi görünse de aslında çoğunluk bu taşların gücüne ve aurasına inanmaktadır. Kişinin doğduğu tarihte evren ve gezegenlerin konumuyla alakalı olan bu taşlar aslında kendi bünyesinde de büyük bir enerji taşır. Sakinleştirici, huzur, aşk, güç, para gibi kavramları çağrıştıran bu taşlar kişinin inancını da yükseltir. Taşın hiçbir etkisi olmasa bile kişiyi Placebo etkisinden ötürü oldukça iyi hissettirebilir.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.