Doğal Taşlar

Yay Burcu Doğal Taşı

Yay burcu doğal taşı Yay burcunun aşk hayatı için hangi taş uygundur? Yakut, kan yenilenmesinde rol oynayan en önemli taştır. Bilinci ve duyguları güçlendirir, üretkenliği artırır. O bir sevgi ve sadakat taşıdır ve ilişkilerin duygularını güçlendirir. Sizi kötü şanstan korur. Yay burcundaki bir diğer taş ise yıldız taşıdır. Starstone, kullanıcının kişiliğini geliştirir ve kendine güveni ve cesareti artırır. İnsanlarla etkileşim kurarken açıklığa ve dürüstlüğe yardımcı olur.

Yay Burcunda Günlük Yaşam İçin Yardımcı Taşları

Yay burcu doğal taşı Lapis lazuli, Yay burçlarının nerede olduklarını bilmelerine ve dış dünyayı tanımalarına yardımcı olur. Güveni ve diğer insanları destekler. İlişkileri olumlu yönde yönlendirir ve dürüstlüğü garanti eder. Obsidiyen taşlarda ise aynayı üzerinizde tutmanızı sağlayan bir yay işareti bulunur. Ayrıca negatif enerjiyi temizlemede güçlü bir etkiye sahiptir. Güçlü bir meditasyon ve barış taşıdır.

Yay Burcu Doğal Taşı

 Yay Burcuna Faydalı Doğal Taşlar Nelerdir?

Yay burcu doğal taşı Yay ile uyumlu enerjilere sahip bazı taşlar vardır. Örneğin mavi akik taşları bahar insanının kendine olan güvenini ve korkusunu artırır. Mavi akik taşları, fazla pozitif veya negatif enerjiyi toplar ve depolar. Yay burcuna uygun Topaz Taşı, sinir yorgunluğunu, uykusuzluğu ve yorgunluğu giderir. Topaz kendini güçlendirir, Yay takımyıldızlarını yeteneklerini ve özelliklerini tanımaları için güçlendirir ve bu bilinçle daha kararlı hareket eder. Dumanlı Kuvars Taşı Yay için önemlidir. Sakindir, stresi azaltır, konsantrasyonu arttırır ve olaya gerçekçi bir yaklaşım sağlar. Hayata karşı olan coşkunuzu artırır. Umutsuzluk, üzüntü, öfke gibi olumsuzlukların giderilmesine yardımcı olur.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Enerji Veren Taşlar

Enerji veren ametist konsantrasyonunuzu artırır. Ruhu besleyen, huzur veren, ruh düzenleyen bir taştır. Huzur taşı olarak da bilinir. Yay burcunu bu yönlerden besler. Acıları ortaya çıkarır ve çözüme kavuşturmasına yardımcı olur. Korku ve heyecanı dengeleyicidir. İnsanlara cesaret verir.

Yay burcunun taşlarından biri olan granat, Yay burcuna enerji veren ve hafızayı güçlendiren olumlu özelliklere sahiptir. Yeni şeyler keşfetmenize yardımcı olur. Okçunun keşif işlevine katkıda bulunur. Verdiği enerji damarlara da iyi gelmektedir. Diğer taşlardan biri olan obsidiyen, aşırı heyecanı gidermeye yardımcı olur. Bu taşı getirmek heyecanlanmayı kolaylaştırır.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.