Sağlık İçin Doğal Taşlar

Sinüzite İyi Gelen Doğal Taşlar Nelerdir?

Sinüzite iyi gelen doğal taşlar içlerinde barındırdıkları mineraller ve enerjileri ile sinüzitin hafiflemesine yardımcı olur. Fakat her doğal taş sinüziti önleyebilecek kadar etkilidir. Bunun için özel taşlar vardır. Bu taşlar kullanıldığı zaman baş bölgesindeki sinirlerin hafiflediği ve sinüzit ağrılarının azalarak sinüzite iyi gelir. Bu taşlar özellikle amazonit, kalsit, aventurindir.

Amazonit Taşı Sinuzite Nasıl İyi Gelir?

Sinüzite iyi gelen doğal taşlar içindeki ilk sırada yerine alan taş Amazonit taşıdır. Diğer bir adı da Amazon taşıdır. Amazonit taşı genellikle turkuaz renklidir. Maviye ve yeşile çalan renklerin vardır.  Beyin de yer alan sinirlerin yatışmasını sağlayan bu taş bu sayede sinüzit ağrılarını hafifleterek sinüzite iyi gelir. Ayrıca amazonit taşı optimum sağlığın korunmasını sağlar. Beynimizdeki negatif yüklü enerjilerin şiddetlenmesini önleyerek, bu negatif enerjilerin beyinde sebep olduğu tıkanıkları giderir.

Aventurin Taşı Sinüzite Nasıl İyi Gelir?

Sinüzite iyi gelen doğal taşlar listesinde yer alan bir diğer taş Aventurin taşıdır. Halk arasında şans taşı olarak da bilinen Aventurin taşı sinüzite iyi gelir. Özellikle Aventurin taşını başucunuza koymak ve onun yanında uyumak sizi rahatlatacak ve sinüzitiniz dinmesine sebep olacaktır. Aventurin taşı sadece sinüzitin için değil birçok hastalık içinde tercih edilen bir taştır. Aventurin taşı fiziksel gücü arttırır. Depresyona, strese karşı etkilidir. Ruhunuzun daraldığınızı hissettiğiniz zamanlar Aventurin taşınızı göğsünüzün üzerine koyarak rahatlayabilirsiniz.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Sinüzite İyi Gelen Doğal Taşlar Nelerdir?
Sinüzite İyi Gelen Doğal Taşlar Nelerdir?

Kalsit Taşı Sinüzite Nasıl İyi Gelir?

Sinüzite iyi gelen doğal taşlar içindeki yer alan bir diğer taşımız kalsit taşıdır. Sertlik derecesi oldukça düşük olan bu taş karbonatlı kayaçları oluşturan minerallere sahiptir. Bu minareler vücuda temas ettiğinde sinüzite iyi gelir. Fakat çok hassas bir yapıya sahip olan bu taş su ile çok çabuk bozulabilir. Bu sebeple takı olarak kullanılmasından da odanızda, başucunuzda kullanmanız önerilir. Kalsit taşı farklı renklere sahiptir. Saydam, yeşil, turuncu en çok tercih edilen renklerindendir. Toprakta yer alan enerjiyi insan vücuduna yükleyerek sinüzitin sebep olduğu ağrıları hafifletir. Tüm çakraları harekete geçirir ve sinüzit sebebiyle tıkanan, sıkışan bölgelerin açılmasına yardımcı olur.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.