Sağlık İçin Doğal Taşlar

Romatizmaya İyi Gelen Doğal Taşlar

Romatizmaya iyi gelen doğal taşlar hastalığınıza gerçekten katkı sağlayan bir yöntemdir. Bu rahatsızlığı olan genç, yaşlı birçok insan bu tip doğal taşlarla kendine şifa bulabilir ve rahatlama sağlayabilir.

Romatizmaya İyi Gelen Doğal Taşlar  Güneş Taşı

Şans, para ve bolluk getiren Güneş taşı, bedeninizdeki tüm oluşumların düzelmesine yardımcı olur. 6. hissinizi geliştirir, pozitif hareketlerini aşılar ve insanın kendisini daha güzel ve iyi hissetmesine katkı sağlar. Endişe ve kötü etkileyen korkuların yerine, pozitif ve güven durumunu korumaya yardımcı olmaktadır. Sıkıntıları ve bundan kaynaklı olabilecek hastalıklara karşı tamamen bir koruma görevi yapar.  Gırtlak ve onun dışındaki boğaz rahatsızlıklarına karşı korumacıdır, reflü ve diğer mide hastalıklarına da düzeltmeye yardımcı olur.

  • Kemik, romatizma ve iskelet sistemi hastalıklarına çok iyi gelir.
  • Mevsim bitimlerinden kaynaklı sıkıntı ve depresyonu engellemektedir.
  • Kemiklerin güçlü kalması için gereken D vitamini içerisinde bulunur. Bedenin bu vitamini çok iyi yarar sağlamasını sağlar.
  • Aurayı bitirip yok eden negatif durumları etkisiz hale getirmektedir.

Yaşama olan enerjinizi artırır, duygusal problemlerin daha normal bir hale gelmesine yardımcı olur. Sakral çakra taşı ile iletişim kurar, bu sebeple rahatlama için kullanımı çok iyidir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Kaplan Gözü Taşı

Tarihler boyunca özgürlüğün ve korumanın adı olmuş olan Kaplan gözü, yararları bakımından da büyük bir çoğunluğa sahiptir. Birçok natural maddenin yanı sıra Kaplan Gözü, daha fazla solunum yolları ve sinir sistemi için yararlı bir alan oluşturmaktadır. Astım hastalığı olan insanlar tarafınca tercih edilen ve bilinen bu taş yanı sıra bağırsak problemi yaşayanların da tercih ettiği aksesuarlarda sevilen bir taş olarak bilinip yerini çoktan almıştır. Özellikle mücadeleci kimlikleriyle öne çıkan zamandaki liderlerin bu taşı tercih etmesindeki bir diğer nedeni de olaylar önünde daha doğru ve objektif bir davranış sergilemelerini düşündüklerine inandıkları içindir. Kaplan gözünü üzerinde taşıyan insanlar, insanlara karşı negatifliğinin azaldığını da belirtmektedir.

Romatizmaya İyi Gelen Doğal Taşlar
Romatizmaya İyi Gelen Doğal Taşlar

Mercan Taşı

Mercan taşı takılarda çelik ya da bakırla beraber kullanıldığında faydası daha çok görülmektedir. Başta sedef rahatsızlığı olmak üzere, pek çok vücut hastalığında tedavi amaçlı kullanılır.

  • Kalbinizi ve dalaklarını güçlendirir.
  • Aile içerisinde ve arkadaşlar içinde saygınlığı arttırır.
  • İnsanın ruhsal durumunu güçlendirir.

Konsantrasyon bozukluğunu bitirir. Saflığın ve güzelliğinin korunmasını katkı sağlar.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.