Doğal Taşlar

Pozitif Doğal Taş

Pozitif doğal taş sayesinde negatif olan, kötü olan bütün düşünceler ve hisler atılır. Doğal taşlar eski zamanlardan beridir sağlık amacı ile kullanılmış olan taşlardır. Bu taşların oluşum aşamaları ise toprakların ve daha büyük kayaların altın da kalarak ufalanmaları sonucu ortaya çıkmıştır.

Doğada bulunan her taş elbette ki sağlık açısından iyi olan taşlar değildir. Bazıları sıradan taş özelliğindedir. Bu yüzden doğal ve şifalı bir taş satın almak istediğiniz de güvenilir olan yerlerden taş almaya özen gösterin. Doğal olan taşlar enerjilerini kaybetmezler, sürekli olarak tekrar tekrar kullanılabilirler. Bu onların ölümsüz olduğu anlamına gelir. Doğal taşlar bunun yanı sıra şifa kaynağıdır. Pek çok medeniyet taşların şifasından faydalanmıştır.

 Hangi Taş Sizin Taşınız Olma Özelliğini Taşıyor?

Pozitif doğal taş sayısı doğa da o kadar fazladır ki herkesin bu taşları alabilme imkanı bulunuyor. Uzmanların görüşlerine göre kendinize uygun olan doğal taşı bulduğunuz da karşılıklı olarak birbirinize enerji aktarıldığını söylüyor. Eğer sizin enerjinize uygun olan taşı bulduysanız kendinizi kötü hissettiğiniz de taş ısınırz taşın rengi değişir. Kendinize uygun olan taşı bulmak biraz zor olabilir onun için burcunuzu bilip burcunuza en iyi gelen taşa karar vermeniz gerekiyor. Taşların hepsi insanları olumlu yönde etkiler. Kimi ruh sağlığını düzeltirken kimi fiziksel olarak ağrıyı ve acıyı yok eder. Ancak insanlar kendilerine ait olan taşı bilmek ve bunu alıp ona anlam yüklemek isterler.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Pozitif Doğal Taş
Pozitif Doğal Taş

Akik Taşı Nedir? Dumanlı Kuvars Taşı Nedir?

Pozitif doğal taş insan sağlığına iyi gelen bir taştır.  Mevcut olan negatif enerjiyi alır ve yerine güzel pozitif bir enerji verir. Akik taşı her burca uyumlu olan bir taştır. Bu taşı alıp kendi taşınız haline getirebilirsiniz. Dünya üzerin de fazla oranda bulunan bir taştır. Cilt hastalıklarına iyi gelen ve kalbi koruyan taş olarak bilinir. Dumanlı kuvars taşı ise genellikle yengeç ve balık burcuna iyi gelen bir taştır. Yeryüzünde fazla miktarda bu taş görülebilir. Genellikle sivri bir halde bulunur ve rengi duman rengidir.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.