Doğal Taşlar

Oniks Taşı Faydaları – Fiyatları – Özellikleri

Oniks taşı faydaları, oniks taşı özellikleri ve oniks taşı hakkında her şey bu yazımızda.

Oniks: Oniks Taşı Faydaları, Oniks Taşı Özellikleri ve Oniks Taşı Fiyatları

Oniks Taşı Nedir

Hayat bir bumerangdır. Ne ekersen onu biçersin! Oniks, bu sözü manevi bir şekilde mükemmel bir şekilde somutlaştırır. Oniks taşı nedir diyorsanız oniks taşının anlamı, “Satürn’ün Mücevheri” olmasıdır. Satürn, evrensel sebep-sonuç yasasının hükümdarı olan Karma gezegenidir.

Dış dünyanızda veya “fiziksel” dünyanızda gördüğünüz her etki, zihinsel veya iç dünyanızın yarattığı belirli bir neden tarafından tetiklenmiştir. Sizin her düşünceniz, sözünüz veya eyleminiz (“neden”), zaman içinde realitenizde somutlaşan ve “etki” olarak adlandırılan belirli bir dizi tezahürü harekete geçirmiştir.

İçine koyduğunuz enerji, karşılığında alacağınız enerjidir, “iyi” veya “kötü”. Karma kavramı budur. Karma nedeniyle, önceki yaşamlarınızda yaptığınız eylemler nedeniyle şu anki reenkarnasyonunuzda öğrenmeniz gereken zorlu dersler olabilir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Geçmişteki olumsuz karmik eylemleri temizleme umuduyla, kişi mevcut yaşamında olumlu eylemlerde bulunmayı seçebilir, sonunda ruhunuzu bu karmik döngüden kurtarabilir, yin ve yang enerjilerini dengeleyebilir ve hayat enerjisinizi tamamen temizleyebilirsiniz.

Bu özgürlük, hayatınızın amacını, şu anki reenkarnasyonunuzun nedenini ve şimdi yapmaya geldiğiniz işi anlamanın başlangıcı olacaktır. Oniks taşı, birçok eski anıyı saklamasıyla bilinen gizli bir taştır. Kötü Karma’yı temizlemek ve keder ve dertten kurtulmak için mükemmel bir taştır.

Siyah Oniks, geçmiş yaşam regresyon şifa çalışması yapmak, Akaşik Kayıtlarınıza erişmek ve hangi karmik kalıpların ve davranışların temizlenmesi gerektiğine dair farkındalık getirmek için kullanılabilir.

Bu farkındalık, zihninizi, gelecekteki erdemleri, kozmik yasa ve düzen ile uyum içinde olmak için şimdi yapmanız gereken eylemleri ortaya koyacaktır.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Siyah bir taş olarak Oniks taşı, Dünyamızla birçok bağlantıya sahiptir. Siyah taşların içinde çok fazla koruyucu enerji vardır çünkü içlerinde ışık yoktur. Bu koruma, auranızı, sizi çevreleyen herhangi bir negatif enerjiden, özellikle de sizi her zaman tüketen enerji sömürücülerden koruyacaktır.

Bu, stres ve keder zamanlarında yardımcı olabilecek duygusal ve fiziksel dayanıklılığınızı güçlendirecektir. Arapça’da Oniks kelimesi aynı zamanda Oniks’in size sunabileceği, acınızı ve üzüntünüzü emen enerjiyi mükemmel bir şekilde tanımlayan “üzüntü” anlamına gelir.

Özünde Oniks, sizin karmanızı düzenler, zihninizi toparlar ve koruyucu bir muska görevi görmektedir.

Oniks Taşının Özellikleri

Oniks, çeşitli mikrokristal Kuvars olan bir Kalsedondur. Lav gazı boşluklarında silika biriktiğinde oluşur. Bu, Oniks taşlarının genellikle sergilediği benzersiz bantlar veya şeritler ile sonuçlanır. Oniks taşı genellikle siyah bir taştır, ancak kahverengi, pembe, kırmızı ve yeşil olan Oniks taşları da vardır. Renksiz Oniks taşları da vardır.

Oniksteki şerit beyazdır ve genellikle sadece düz çizgilerdir. Oniks taşları da bazen renklerini değiştirmek veya iyileştirmek için boyanır.

Mohs ölçeğinde 6.5 sertliğe sahip olduğu için oymacılık için mükemmel bir taştır. Oniks adı, taşta bulunan damarlar bir tırnağın rengine çok benzediği için, Yunanca pençe veya tırnak anlamına gelen ‘onux’ kelimesinden gelir. Oniks Meksika, ABD, Peru, Madagaskar, Hindistan, Afganistan ve Brezilya’da bulunur.

Oniksin Metafiziksel Özellikleri

Bazı insanlar sevişme isteklerini azaltmak ve kötü alışkanlıklardan kurtulmak için Oniks kullanır. Kaderinizin sorumluluğunu üstlenmenize ve sizi olumsuzluklara karşı korumanıza yardımcı olduğu da bilinmektedir. Bu taştan bir parçaya sahip olmak, anlaşmazlıkları çözmenize ve fazla enerjiyi atmanıza yardımcı olur.

Bazı insanlar, başarısız bir ilişkiden kurtulmalarına veya karşılıksız aşktan devam etmelerine yardımcı olmak için Oniks’i de kullanır. Ortadoğu’da bu taş endişe taşı olarak kullanılırdı. Parmaklar arasında ovalamak, güçlü ve çelişkili duyguların üstesinden gelmeye yardımcı olur.

Bu Kolyelerde İndirim Var ! Bu Kolyelerde İndirim Var !

Hindistan’da Oniks, nazardan korunmak için kullanılır. Oniks taşı bileklik olarak kullanmak duygusal yoğunluğu emmeye ve yumuşatmaya ve fikirleri keskinleştirmeye yardımcı olabileceğine inanılıyor.

Fiziksel düzeyde Oniks’in fiziksel dayanıklılığı artırdığına ve böbrekleri, kalbi, gözleri ve sinirleri güçlendirdiğine inanılır. Bu taşın doğuma yardımcı olduğu da bilinmektedir.

Uyuşturucu veya alkol rehabilitasyonu gören bazı kişiler, zihinsel güç ve fiziksel özdenetim için Oniks’in yanlarında taşırlar. Oniks taşı özellikleri açısından genellikle psişik olarak yetenekli insanlar tarafından kendilerini ve sevdiklerini zararlı büyülerden korumak için kullanılır.

Oniks Taşı Özellikleri
Oniks Taşı Özellikleri

Oniks taşı özellikleri sayesinde, altın eşyalar ve kakma işleri için kulplar ve tabanlar yapmak için kullanılmıştır. Bu taş ruh halinizi ve alışkanlıklarınızı gösterebilir ve geliştirebileceğiniz şeyleri size bildirebilir.

İyileştirici enerjileri, kişisel sorunlarınıza dikkat çekebilir. Oniks taşı, sorunlarınızı çözmenin yollarını yaratıcı bir şekilde önerir ve size gerekli değişiklikleri yapma gücü verir. Oniks taşı bileklik varsa, onunla sessizce ve sakince oturun. Olaylara yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Oniks taşı özellikleri sayesinde, kötü alışkanlıkları değiştirmek söz konusu olduğunda destek, istikrar ve odaklanma arayan insanlar için mükemmel bir taştır.

Oniks nispeten ucuzdur, bu nedenle Oniks koleksiyonunuzu oluştururken herhangi bir sorun yaşamayazsınız.

Oniks Taşı Çeşitleri

Oniks taşı çeşitlerine baktığımızda günümüzde şeritli ve kahverengi, kırmızımsı-kahverengi ve beyaz renkli Oniks çeşitleri vardır. Bugün mevcut olan çoğu Oniks taşı, renk derinliklerini artırmak için geliştirilmiştir. Genellikle tek tip bir renk elde etmek için boyanırlar veya daha yoğun bir renk elde etmek için ısıl işleme tabi tutulurlar.

Bu Oniks taşlarının birçoğunun doğal renkleri yapay olarak iyileştirilmiştir. Bu onların doğuştan gelen enerjilerini azaltmak için hiçbir şey yapmazken, neyse ki onları belirli renklerle sembolize edilen titreşimlere de çarpıtmaz.

Ne tür bir şifa özelliği arıyorsanız, kristal koleksiyonunuza dahil etmeyi seçtiğiniz bu taşın herhangi bir renginde bulabilirsiniz. Bu kristalin size vaat ettiği koruma, güven ve netlik değerlerinin her zaman yanınızda olduğunu göreceksiniz!

Masaj Taşları Roller Modelleri Masaj Taşları Roller Modelleri

Oniks Taşının Faydaları

Oniks taşı faydaları açısından gücünüzü ve kararlılığınızı ortaya çıkaran bir bütünlük içerir. Güçleri ile kendinizi yenilmez hissedeceksiniz ve her şeyi başarabileceğinizi hissedeceksiniz!

Siyah Oniks olumsuz algılardan kurtulmak için mükemmel bir taştır. Dünyanın sizin farklı bir tarafınızı görmesine izin vermenize yardımcı olacaktır. İnsanların senin hakkında söylediği tüm olumsuz şeyleri kapatacak bir tarafa sahiptir.

Bu taş, tüm hedeflerinize ulaşmanız ve görevlerinizi tamamlamanız için size rehberlik edecektir. Oniks taşı faydaları ile mutluluğu ve memnuniyeti kendine çekecek ve sizi duygusal yaralarınızın acısından kurtaracaktır.

Hediyelerinizin büyüklüğünü artıracaktır. Ve size en iyi kararları vermeniz için gereken bilgeliği aşılayacaktır.

Oniks Taşının Fiziksel Faydaları – Sağlık

Oniks taşı faydaları ile bizlere harika özellikler sunmaktadır. Oniks taşı böbreklerin, gözlerin ve saçların durumunu iyileştirmede çok faydalı olduğu bilinmektedir. Ayrıca hamile bir kadının doğum sancılarını azaltmada, hızlı ve kolay doğum yapmada etkili olduğu söylenmektedir.

Oniks’in iyileştirici güçleri, kemik iliği hastalıklarının yanı sıra kemik, diş ve yumuşak doku rahatsızlıklarından muzdarip olanlar için faydalıdır.

Ayrıca epilepsi ve glokom ile yardımcı olabilir. Oniksin, hücrelere verilen hasarı onarmaya ve hatta kilo vermenize yardımcı olabilecek iyileştirici özelliklere sahip olduğu bilinmektedir .

Büyüyen ağrılar yaşayan çocuklar, ağrıyan eklemleri veya kasları yatıştırmak isteyen yaşlıların yanı sıra bu kristalin etkisinden yararlanabilir.

Oniks taşı kolye ile bu iyileştirici titreşimleri ve enerjileri sadece yakınınızdayken yayabildiğini göreceksiniz. Bununla birlikte, bazı insanlar taşlarını kendilerinin veya sevdiklerinin etkilenen bir bölgesine hafifçe tutmayı tercih ederler.

Size en uygun çözümü bulmak için denemekten korkmayın.

Siyah Oniks sinirlerin işlevlerini iyileştirebilir ve özellikle kulaklarla ilgili olanlar olmak üzere duyu organlarını güçlendirebilir. Bu taşın işitmeyi de iyileştirdiğine inanılıyor. Ve iç kulak hastalıklarının veya problemlerinin tedavisinde yardımcı olabilir.

Oniks taşı bileklik bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve hastalıktan tam ve hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bu taş aynı zamanda nüksetmeyi önlemeye de yardımcı olabilir. Atıkların giderilmesinde ve besinlerin emilmesinde faydalı olabilir. Oniks, hücre yenilenmesini teşvik etmek için de kullanılabilir.

Oniks Taşının Duygusal Faydaları – Aşk

Oniks taşı faydaları sizi sadece fiziksel olarak iyileştirmekle kalmaz. Ayrıca zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığınıza da yardımcı olabilir.

Ve fiziksel sağlığımız üzerinde çoğu zaman fark ettiğimizden daha fazla etkiye sahipler. Stres ve kaygı gibi şeylerin fiziksel sağlığımızı nasıl bozabileceğini destekleyen birçok bilimsel kanıt vardır. Oniks Taşı Kolye iyileştirici güçleri, keder, üzüntü veya depresyon duygularından uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Size duygusal şifa verecek ve size umut ve pozitiflik duyguları aşılayacaktır.

Oniks taşı, insanlarla yüzleşme, büyük bir kalabalığın önünde konuşma ve hissettiklerinizi ikna edici bir şekilde ifade etme yeteneğinizi geliştirecek güven enerjileriyle sizi dolduracaktır.

Bu, insanlarla ilişki kurma şeklinizi ve onlarda iz bırakma şeklinizi önemli ölçüde geliştirecektir. Oniks taşı bileklik dinlendirici ve saf enerjiler getirecek. Endişelerinizi yatıştırır, korkularınızı giderir ve gerilimlerinizi azaltır. Gerçekten yoğun ve çılgın günlerde bu taştan hissedeceğiniz sıcaklık, her şeyin yoluna gireceğine dair size güvence verecek.

Bu taş aynı zamanda kişisel veya profesyonel yaşamınızda zorluklarla karşılaştığınızda size güçlü bir destek sağlayacaktır.

Oniks Taşının Duygusal Faydaları – Koruma

Oniks taşı bileklik, her türlü çatışmada rakiplerinizle karşı karşıya kaldığınızda size yardımcı olacak güçlü ve koruyucu bir taştır.

Size yönelik herhangi bir tehdidi veya negatif enerjiyi saptırabilecek koruyucu bir taş görevi görecektir. Aynı zamanda kaderinize nasıl hakim olabileceğinizi de gösterecektir.

İyi haber şu ki, sizi kolayca tedirgin eden konulardan uzaklaştıracaktır. Sizi dışarı çıkan, başkalarına zorbalık eden ve küçük gören ya da onlardan küçük bir intikam peşinde koşan biri yapmaz.

Bunun yerine, Oniks taşı bileklik benlik duygunuzu öyle bir kristalize edecek ki, diğer insanların eleştirilerini ve ne olduklarına dair kötü ruhlu yolları görebileceksiniz: onlar sizinkiyle uyuşmayan bakış açılarına göre hareket ediyorlar.

Oniks Taşının Maddi Faydaları – Para

Oniks taşı bileklik‘in sahibine iyi şans, bolluk ve refah enerjilerini çektiği bilinmektedir. Mali açıdan zorlu zamanlarda sizi destekleyecek ve iyi kararlar almak için keskin bir odaklanmaya sahip olmanızı sağlayacaktır. Parayı çeken bir diğer taş olan sitrin taşı  gibi oniks de parayı çekmektedir.

Bu açık fikirliliğe sahip olmak, yüksek stresli iş ortamlarında çok önemlidir. Hırslı insanların misal tüccarlar ve satıcılar tarafından işlerinde avantaj sağlamasına yardımcı olur. Ve tasarruf etmeniz gereken zamanlarda bu değerli taş, büyük resmi görmenize ve sürece güvenmenize yardımcı olabilir.

Bugün maddi zorluklar çekiyor olsanız da, vizyonunuzun peşinden giderseniz yarın daha varlıklı olabilirsiniz.  Oniks taşı bileklik, deneme zamanlarında enerjinizi merkezleyecek ve fiziksel ve zihinsel stresten kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Olumsuz deneyimleri olumlu bir şeye dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

 

Oniks Taşı Faydaları – Aşk ve İlişkiler

Oniks taşı faydaları ile sevgi, şefkat ve dostluk enerjileriyle dolu güzel ve yatıştırıcı bir taştır. Ayrıca duygusallığınızı arttırdığı da biliniyor!

Oniks, cinsel dürtülerinizi kontrol etmenize ve yönetmenize yardımcı olacaktır. Bu değerli taş özellikle bu amaç için aranır. Siyah renk, öngörülemeyen sonuçlara yol açabilecek tutku ve doğrudan eylem çağrışımlarına sahiptir.

Ancak, siyah Oniks veya bu taşın herhangi bir rengi ile biraz sakinleşmek sizi o anda topraklamaya yardımcı olabilir. Ve bu daha ilkel dürtülerin ne olduklarını anlamanıza yardımcı olur: yoğun ama nihayetinde üstesinden gelebileceğiniz hayvani dürtüler. En azından, mutlu serbest bırakma anını yaşarsınız.

Oniks Taşı Faydaları
Oniks Taşı Faydaları

Oniks taşı bileklik ile sizi ve eşinizi yoksun veya tükenmiş hissettirmeyecek sağlıklı bir denge kurmanıza yardımcı olacaktır. Uyumlu ilişkileri teşvik edecek ve baştan çıkarmaları, rahatsızlıkları ve anlaşmazlıkları uzak tutacaktır.

Ufukta bir tehdit olduğunda, Oniks taşı bileklik enerjileri ilişkinizi koruyacak ve birbirinize olan bağlılığınızı güçlendirecektir.

Oniks taşı kolye, kendinizi asla kaybolmuş veya şaşkın hissetmemeniz için düzen ve yapı sağlayacaktır.

Düzenli kalmanıza yardımcı olacaktır. Ve ilişkiniz söz konusu olduğunda size bazı şeyleri net bir şekilde ele alacaktır. Bu taş sizi kadere, sükûnete ve diğer tüm romantik ve güzel şeylere inandıracak.

İlişkinizi eski moda romantizmle dolduracak! Oniks taşı bileklik, romantik ve cinsel bir partner olarak kendinize olan güveninizi artıracaktır. Oniks bileklik sayesinde kendinizi arzu edilir, çekici ve güzel hissedeceksiniz ve bu yatak odasına da taşınacak!

Bunun nedeni, siyah Oniks’in beraberinde bir iç güven duygusu ve büyük bir “kalk ve git” duygusu taşımasıdır. Yardım edemeyen ancak aşk hayatınızı zenginleştiren her şey.

Sıklıkla, kişinin sevgilisine güven duyması ve yakınlık kurması ile ilgili önemli sayıda sorun, kendine inanmaya bağlıdır.

Bu amaçla Oniks taşı size çok yardımcı olabilir. En iyi adımınızı atmanızı ve romantik hayatınızı iyimser bir bakış açısıyla görmenizi sağlayacaktır. Umutsuzluk, terk edilme veya üzüntü duygularından kurtulacaktır. Ve sevginizde ve ilişkinizde daha güvende olmanızı sağlayacaktır.

Zorlu bir süreçten geçiyor olsanız bile, partnerinizin sizin hakkınızda nasıl hissettiğinden şüphe etmeniz için hiçbir neden olmayacaktır. Bu taş ruh halinizi dengeleyecek, böylece artık çabuk öfkelenmeyeceksiniz.

Daha sabırlı olacaksınız ve daha anlayışlı olacaksınız. Oniks’in enerjileri ayrıca ayrılmış aşıkları yeniden bir araya getirecek ve kaybedilen aşkı geri getirecektir. Siz ve eşiniz arasındaki dürüstlüğü ve saygıyı teşvik edecektir. Aynı zamanda karakterin gücünü de artıracak!

Oniks, güçlü ve dengeleyici enerjileri nedeniyle sizi yerleşmeye ve kök salmaya teşvik edecektir. Oniks taşı bileklik sayesinde size anlamlı bir varlık verecek ve evliliğinizde veya ilişkinizde kalıcı mutluluk, güvenlik ve istikrar getirecektir.

Oniks’in güçleri, bir ilişkinin gelişmesine yardımcı olmak için çok şey yapabilir. Herkese kısa süreli heyecanların kesinlikle güzel olduğunu hatırlatıyor. Ancak her zaman uzun vadeli hedefler veya hırslar pahasına gelmemelidirler.

Oniks En İyi Nasıl Kullanılır

Onu yanınızda taşıyın veya savunma ve koruma tılsımınız olarak kullanmak için Oniks’i takı olarak kullanın. Bu aynı zamanda duyularınızı keskin ve içgüdülerinizi güçlü tutacaktır.

Oniks’i size yakın tutmanın, iyileştirici özelliklerini yakınlaştırmanın en iyi yolu olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde, sürekli olarak benlik duygunuzu ve inançlarınızı güçlendirmelerine izin vermiş olacaksınız.

Bu taş sizi karşı karşıya getirmeyecek olsa da, şüphesiz iddialı olmanıza ve zamanı geldiğinde sözünüzü söylemenize yardımcı olacaktır.  Bununla birlikte, hayatta daha sağlam bir temel içinde hissetmenize de yardımcı olacaktır. Bu, özellikle yeni bir girişimde bulunuyorsanız veya bir şekilde kişisel yaşamınızda bilinmeyene adım atıyorsanız önemlidir.

Yanlış eleştiri ve olumsuz düşüncelerden korunmak için ofis veya iş yerinize Siyah Oniks koyabilirsiniz. Ayrıca sizi manipüle etmek isteyen veya ilgi odağınızı sizden çalmaya çalışan insanlardan da koruyacaktır.

Sizi kabus korkularından veya karanlıkla ilgili herhangi bir şeyden korumak için komodinin üzerine bir Oniks taşı bileklik yerleştirin.

Bu taşın yatıştırıcı enerjileri, yatağınızın yanına yerleştirildiğinde tüm gece boyunca size derin ve dinlendirici bir uyku verecektir.

Bir hastalıkla savaştıktan sonra gücünüzü yeniden kazanmanız gerektiğinde veya sorunlu veya uzun süreli bir proje üzerinde çalışırken enerji seviyenizi yüksek tutmanız gerektiğinde Oniks’in enerjilerinden yararlanın.

Oniks taşı faydaları açısından oniks enerjisi sayesinde, motive olmanıza ve kilo verme programınıza yardımcı olur ve kendinizi tükenmiş hissetmenize neden olan herhangi bir duyguyu ortadan kaldırabilir.

Çakralar ve Oniks Taşı

Oniks çakraları açabilir ve pozitif enerjilerin daha iyi akışını sağlayabilir. Sağlıklı bir enerji akışı olduğunda, daha hafif, daha canlı ve daha enerjik hissedeceksiniz.

Onlara aşina değilseniz, çakraları, kişiliğinizin çeşitli unsurlarını çalıştıran, içinizde bir dizi farklı ruhsal enerji çarkı olarak düşünün.

Bazı kristaller bu çakraları diğerlerinden daha olumlu yönde etkileme yeteneğine sahipken, Oniks tüm çakraları aynı anda iyileştirmek ve dengelemek için iyidir.

Oniks İle Birleştirilecek En İyi Doğal Taşlar ve Kristaller

Ajoite ile eşleştirilirse, Oniks size daha fazla canlılık, dayanıklılık ve güç kazandıracaktır. Disiplininizi ve öz kontrolünüzü güçlendirecektir.

Cacoxenite veya Kaplan gözü ile birlikte kullanırsanız size ileri görüşlülük ve akıllı kararlar hediyesi de verecektir. Oniks, arayışlarınızda ve çabalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olacak bir iyi şans taşı olarak kabul edilir!

Oniks Nasıl Temizlenir ve Temizlenir

Bu değerli taşı temizlerken en iyi yöntem yumuşak bir bezle temizlemektir.

Amonyak veya ultrasonik temizleyicilerin kullanılmasını önermiyorum çünkü Oniks gözenekli olabilir ve sabun veya temizlik malzemelerindeki kimyasalları emebilir. Ayrıca taşta birikmeye veya renk bozulmasına neden olabilir.

Oniks Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Oniks, Aralık ayının mistik doğum taşıdır. Aynı zamanda Aslan burcu için burç taşıdır.

Oniks, Satürn gezegeni ile ilişkilidir. Aynı zamanda evli bir çiftin yedinci ve onuncu evlilik yıldönümleri için popüler bir hediyedir.

Efsanelerde Oniks Taşı

Efsane, tanrıça Venüs uyurken Cupid’in tırnaklarını kesmeye karar verdiğini ve tırnak kupürlerini yerde bıraktığını söyler.

Tanrılar tırnak kupürlerini taşa çevirdiler ve daha sonra Oniks olarak tanındılar! Başlangıçta, beyaz, koyu kahverengi ve siyah olan Kalsedon taşlarının tümüne Oniks deniyordu.

Oniks taşı Fiyatları

Oniks taşı, dünyadaki en yaygın taşlardan biridir. Bulmak son derece kolay ve her şeyden önce çok uygun fiyatlara sahiptir. Açıkçası, saf ve kesilmiş arıyorsanız, fiyat biraz yükselebilir. 100 veya 1000 arası fiyatlara etnik taş veya mücevher satan dükkanlarda bulabilirsiniz. Ayrıca internetten, özellikle de çok çeşitli tekliflerin olduğu unutmamak lazım. Doğal Taşlar Dükkanı Oniks Taşı Ürünlerine buradan bakabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye / Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü hediyesi
Sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye hediye almak konusunda kararsızsanız şuan en güzel hediyeye bakıyorsunuz demektir. Duygusal düzeyde gerçekten değerli bir taştır Oniks taşı. Sevgililer günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz Oniks taşının duyguların kurbanı olmak yerine, onları dengeleyen ve kontrol altına almanıza yardımcı olan bir enerjisi vardır.

Sevgilime sevgililer gününde ne hediye alabilirim sorusuna tam cevap olan Oniks taşı bileklik ile sadece bu da değil, onunla uzun bir ruhsal çalışma yapmaya karar verirseniz, şimdiye kadar her zaman güvendiğiniz duygusal kalıpları tanıyabilir ve sizin için yanlış olanları kaldırabilirsiniz.

Tıpkı ortaya çıkarmak istediği duygular gibi narin bir taştır. Bu açıdan sevgiliye hediye edilebilecek harika bir değerli taştır. Sevgililer günü hediyesi olarak en çok tercih edilen ürünümüz Oniks taşı bileklik ya da Oniks taşı kolye modelleridir.

Sezgiyi daha canlı hale getirir. Duygusal dengeyi uyarır. Özetle, sevgiliye hediye noktasında Oniks taşı taşı kolye ve Oniks taşı taşı bileklik şu konularda faydalıdır: Özetle, Oniks taşı faydaları: Açıkça akıl yürütme, dengeyi sağlama, iç gözlem, başkalarını daha iyi tanıma, kendinle uyum içinde olma.

Doğal Taşlar Dükkanı

Doğal Taşların Sihirli Gücüne İnanıyoruz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.