Kişiye Göre Hediyeler

Aynı Gün Teslim Hediye Seçenekleri

Aynı gün teslim hediye fikirleri, Aynı gün teslim hediye olarak ne alınır hakkındaki tüm detaylar yazımızda

Aynı gün teslim hediye fikirleri, Aynı gün teslim hediye olarak ne alınır hakkındaki tüm detaylar yazımızda

 

Sevdiklerimizin özel günlerinde veya sevgililer günü gibi tüm özel günlerde, karşımızdaki insanlara hediyeler alarak onları mutlu etmeye çalışırız. Karşımızdaki insan bizim hediyemizi kabul ederek mutlu olduğunda, ister istemez bizler de fazlasıyla mutlu oluruz. Ancak işler her zaman planlandığı gibi gitmezken, özel günler çok yakın bir tarihte aklımıza gelebiliyor veya doğum günlerini unutabiliyoruz. Bu hususta da aynı gün teslim hediye olması bizler için büyük kolaylık sağlıyor. Peki aynı gün teslim hediye teslimatı yapılabilir mi, sevgiliye alınacak hediyeler arasında neler bulunabilir?

Aynı Gün Teslim Hediye Seçenekleri

Kız arkadaşımızdan örnek verecek olursak, arkadaşımızın özel gününü unuttuysak gerçekten de bizim için büyük problem olacaktır. Kız arkadaşımızla bu hususta ufak tartışmalar yaşayabilir, özel gününü unuttuğumuz için de biraz problem yaşayabiliriz. Tabii ki bu gibi durumların yaşanmaması için, aynı gün teslim hediye seçenekleri göz önünde bulundurulabilir. Aynı günlerde teslim edilen hediyeler, hayatımızı kurtarırken, bu etapta hediye seçimi de bizi bir o kadar kurtaracaktır. Peki hediye seçimini nasıl yaparız, neler alabiliriz?

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Kız arkadaşımıza muhteşem bir kolye almak, gerçekten de günü kurtarabilir. Ancak sıradan bir kolyeye çok büyük meblağlar ödemek yerine doğal taşlardan yapılan kolyelere yönelebiliriz. İnsanlara farklı şifa kaynağı sunan bu doğal taşlar, kız arkadaşınızın boynunda kaldıkça ona şifa aktaracak ve kalp çakrasını da fazlasıyla rahatlatacaktır.

Özellikle kalsedon taşı kolye modeli de kalp ve zihin dengesini korurken, aynı zamanda açık yaralara da çok faydalıdır. Kan pıhtısının bile şifalı gücüyle önüne geçen bu kıymetli kolye, kız arkadaşınız için müthiş bir hediye seçeneği olabilir.

aynı gün teslim hediye
aynı gün teslim hediye

Hediye Olarak Bileklik Alınır Mı?

Erkek arkadaşınıza veya kız arkadaşınıza hediye olarak bileklik alabilirsiniz. Ancak klişe görünmemesi için çakra bilekliği gibi özel bir bileklik satın alabilirsiniz. Bu bileklik arkadaşınıza hem şifa verecek, hem de onu koruyarak pozitif enerjiyle dolduracaktır.

Çakra bilekliği modelinin içerisinde ametist, kristal kuvars, lapis lazuli, aventurin, sitrin, akik ve jasper gibi doğal taşlar bulunur. Ametist taşı taç çakra ve aydınlanma ile ilgiliyken, kristal kuvars da üçüncü göz çakrasıyla ilgilidir ve her şeyi daha net anlamanızı, görmenizi sağlar.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Lapis Lazuli doğal taşı ise boğaz çakrasıyla ilişkilidir, arkadaşınızın çevresiyle olan ilişkisini ve iletişimini kuvvetlendirecektir. Aventurin taşı da tam bir aşk taşıdır. Kalp çakrasıyla bağlantılı olduğu bilinen bu kıymetli taş sayesinde kız arkadaşınızla olan aşkınız daha da körüklenecektir. Sitrin taşı da Solar Pleksus ile ilgilidir ve büyük oranda cesaret getirir. Akik taşına bakacak olursak, bu taş da içimizdeki tutkuyu ortaya çıkaracak ve sakral çakra ile beraber çalışacaktır. Son olarak Jasper taşının da kök çakrayla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu kıymetli taş da vücudumuzun tüm fiziksel sağlığını koruyacak, iyileştirecek ve gözetecektir.

Böylesine muhteşem bir hediyeyi alabilmek için, daha fazla beklememelisiniz. Hemen siz de bu anlamlı hediyeyi alın, arkadaşınızın üzerindeki etkileri kendi gözlerinizle görün.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.