Sağlık İçin Doğal Taşlar

Ayak Hastalıklarına İyi Gelen Doğal Taşlar

Ayak hastalıklarına iyi gelen doğal taşlar, birçok insanın yaşam kalitesini etkileyen ayak hastalıkları ve eklem hastalıklarında kullanılmaktadır. İnsanların var olduğu tüm dönemlerde doğal taşlar ilgi çekici olmuştur. Kimilerine çok farklı anlamlar yüklenmiş, kimileri ise aksesuar olarak saraylarda ve ibadethanelerde sıklıkla kullanılmıştır.

Hangi taş olursa olsun genellikle bulunduğu dönem için zenginliğinde ifadesi olmuştur. Zaman içerisinde bu taşlar üzerinde araştırmalar yapılmış ve enerjiler üzerinde taşların etkisinin olduğu görülmüştür. İnsanlar açısından da olumlu motivasyon sağlaması ile çeşitli hastalıklar üzerinde bu taşların etkileri araştırılmaya başlanmıştır.

Günümüz dünyasında birçok hastalığın tedavisinde, olumlu enerjisi ile katkı yapması için taşların bulundurulması ya da kullanılmasının iyi olduğu şeklinde yaygın bir inanç mevcuttur.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Oniks Taşı Özellikleri

Bu taş hem fiziksel hem de iyileştirici özellikleri ile geçmişten günümüze dikkat çekici olmuştur. Desenli yapısı sayesinde ayırt edilebilen oniks taşı, gücüne ve büyüsüne inanılan taşlardandır. Doğada en çok siyah renkte bulunmaktadır. Farklı renkleri de mevcuttur. Çeşitli takılarda aksesuar olarak kullanılabilmektedir.

Bu taşın kullanıcısına şans ve başarı getirdiğine inanılır. Sahibini nazardan ve kötü enerjilerden korur. Ona güç verir. Kullanıcısının aurasına pozitif katkı yaptığına inanılır. Fiziksel olarak katkı yaptığına inanılan durumlar ise;

  • Bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahip olduğuna inanılır.
  • Ayak hastalıkları ve kemik kırıklarına iyi geldiğine inanılır.
  • Solunum ve kalp hastalıklarına iyi geldiğine inanılır.
  • Hafızayı kuvvetlendirdiğine ve migren ağrılarına iyi geldiğine inanılmaktadır.
Ayak Hastalıklarına İyi Gelen Doğal Taşlar
Ayak Hastalıklarına İyi Gelen Doğal Taşlar

Ayak Hastalıklarına İyi Gelen Doğal Taşlar Yeşim Taşı Nedir?

Sağlık ve rüya taşı olarak bilinmektedir. Gerçek dünya ve ebedi dünya arasında bağlantı oluşturduğuna da inanılmaktadır.

Doğada yeşil ve tonları renklerinde bulunmaktadır. Yeşim taşının hem fiziksel hem de manevi anlamda, insanı yenilediğine inanılmaktadır.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Bu taş özellikle eklem ve kas ağrılarında etkili olduğuna inanılmaktadır. Bu neden ile ayak ve bacak rahatsızlıklarında kullanılabilmektedir.

Obsidyen Özellikleri

Volkan camı olarak da adlandırılan bir taş türüdür. Bu taş bazı eski uygarlıklarda karanlığın tanrısı olarak görülmüştür. Birçok kavimde birbirinden farklı adlar verilmiştir. Burada dikkat çekici olan tüm bu kavimlerin bu taşa değer ve önem vermesidir. Obsidyen doğada farklı renklerde bulunmaktadır.

Eklem ve kas ağrılarında iyi geldiğine inanılır. Bu neden ile başta ayak ve bacak hastalıkları olmak üzere eklem hastalıklarında kullanılmaktadır. Stresi azalttığına inanılır. Düşünsel gücü artırdığına da inanılmaktadır.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.