Doğal Taşlar

Akuamarin Taşı Faydaları – Fiyatları – Özellikleri

Akuamarin: Akuamarin Taşı Faydaları, Akuamarin Taşı Özellikleri ve Akuamarin Taşı Fiyatları

Akuamarin: Akuamarin Taşı Faydaları, Akuamarin Taşı Özellikleri ve Akuamarin Taşı Fiyatları

 

Akuamarin Taşı Nedir

Akuamarin Taşı, eski bilgiler tarafından deniz kızlarının hazinesi olduğu söylenir! Akuamarin adı Latince “su” anlamına gelen aqua ve “deniz” anlamına gelen marina kelimelerinden türetilmiştir. Gerçekte, Akuamarin esas olarak şimdiye kadarki en büyük parçası Brezilya’da bulunur. Bulunan bu parça, yüz kilogramdan daha ağırdı. Akuamarin taşı nedir sorusunun cevabı da bu yazımızda detaylıca açıklanmıştır.

Akuamarin ayrıca Rusya, Kenya, Madagaskar ve Ortabatı Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunabilir. Brezilya’dakilerle rekabet edebilecek kadar büyük olan tek mevduat, Rusya’daki, Ural Dağları’ndaki ve Sibirya’daki mevduatlardır. Akuamarin birikintileri muazzamdır, ancak daha küçük olanlardan eşit derecede güzel taşlar elde edilebilir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Birçok taşta olduğu gibi, sizin için kişisel olarak anlamlı bir yerden alınan bir Akuamarin taşı, uygun olan bir yerden elde edilene kıyasla önemli ölçüde daha fazla güce sahip olabilir. Bu güç, elbette bütçe veya pratik kısıtlamaları geride bırakacak kadar önemli değildir.

Bu taşın çok büyük bir duygusal ve ruhsal etkisi vardır, bu yüzden onu zaten sizin üzerinde bu tür bir etkiye sahip olan bir yerden elde etmek uygunsa, kristalinizi iki kat özel kılar. Akuamarin taşı nedir ve nasıl kullanılır diye detaylıca merak içindeyseniz, yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz.

Akuamarin Taşı Özellikleri

Akuamarin bir silikattır. Yeşilimsi-mavi ila mavi renktedir. Kristallerin rengi hemen hemen her zaman ısıl işlemle iyileştirilmiştir. Altıgen bir kristal sistemle yarı saydamdan şeffafa doğru yol haritası çizen taşın, özellikleri de saymakla bitmiyor. Akuamarin, antik çağda karanlığın güçlerine karşı koyacağına ve ışığın ruhlarının korumasını ve lütfunu davet ettiğine inanılıyordu. Akuamarin taşı özellikleri bakımından bir hayli zengin taştır.

Akuamarin taşı, Genellikle denizciler tarafından denizdeki talihsizliklere karşı koruyucu bir akuamarin taşı kolye ve akuamarin taşı bileklik olarak kullanılmıştır. Sezgileri açan ve durugörüyü artıran son derece ruhsal bir taştır. Yüksek bilinç durumlarını ve ruhsal farkındalığı çağırdığı için meditasyonda kullanmak için harika bir kristaldir. Aynı zamanda insanlığa hizmete teşvik eder.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Akuamarin taşını genellikle mavi-yeşil, turkuaz ve mavinin çeşitli tonlarında bulabilirsinizOpak bir taş olduğu açıktır, genellikle yuvarlanır, akuamarin taşı bileklik ve akuamarin taşı kolye haline getirilir. Ham haliyle, tamamen açık renk bir görünüme sahip olması muhtemeldir. Ayrıca akuamarin taşı özellikleri de saymakla asla bitmiyor.

Akuamarin Taşı Kullanım Alanları

Bu taş için birçok kullanım bulabilirsiniz. Akuamarin, su elementinin bir kristalidir ve niyetinize bağlı olarak diğer su taşları veya diğer elementleri temsil eden taşlarla kombine edilebilir. Ayrıca akuamarin taşı kolye ve akuamarin taşı bileklik gibi takılar da, size ayrı bir huzur ve görünüm katacaktır.

Akuamarin En İyi Nasıl Kullanılır? 

Akuamarin taşlarını kullanırken, kolye, yüzük veya bilezik gibi cilde yakın takılarda takmak için idealdir. Akuamarin taşı bileklik ve akuamarin taşı kolye de, sizlere bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu şekilde taşın gücü vücudunuzun enerjileriyle doğrudan bağlantı kurabilir ve sizi koruyucu ve destekleyici enerjisiyle çevreleyebilir.

Akuamarin’in bu güçlü ama hassas metafizik özelliklerini harekete geçirmek, tıpkı bir merdivenden inmek kadar, yumuşak ve zahmetsiz olacaktır Akuamarin’i akıllıca kullandığınızda, en ağır ve en baskıcı duygular bile hastalığa ve çekişmeye neden olmadan önce kolayca hafifletilebilir ve yavaş yavaş sisteminizden temizlenebilir.

Tüm kristaller gibi, Akuamarin de ayrımcılık yapmayacaktır. Bu kıymetli taşın ayrıcalıklarından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey, ona sahip olmaktır. Akuamarin’i almaya hazır olduğunuz sürece evrenin tüm pozitif enerjisi size açıktır!

Akuamarin’i boğaz çakranız için kullanmak isterseniz (gücünü kullanmanın mükemmel bir yoludur), o zaman elbette onu boğazınız ile temasa geçirmelisiniz. Bu işlemin en kolay yolu da, bir akuamarin taşı kolye sahibi olmaktır. Ağır bir Akuamarin taşına sahip olmak, duyguların yükseldiği durumlarda bile “kendinizi topraklanmış” gibi hissetmenize yardımcı olabilir.

Akuamarin, mücevher olarak son derece işlevsel ve güzel olmasının yanı sıra, fiziksel mekanlarda koruyucu bir muska olarak kullanılabilir. Taşınızı yalnızca evinizde duygusal tıkanıklık olduğunu algıladığınız noktalara yerleştirin ve sonucu kendi gözlerinizle görün.  Belki bu noktalardan birisi de eşinizle ilgili olabilir. Eşinizle, iletişim kurmakta zorluk çektiğinizi düşünüyorsanız yatak odanızda bir Akuamarin taşı barındırabilirsiniz.

Akuamarin denizin ve gökyüzünün taşıdır. Bu nedenle deniz veya hava yoluyla seyahat ederken valizinizde küçük bir parça taşımak paha biçilmezdir. Bu kıymetli taş sizi seyahatlerinizde koruyacak ve seyahat stresinin sıklıkla neden olduğu yüksek duyguları önleyecektir.  Dudaklarınıza koymak ve derin, hatta nefes almak bile anksiyetenin fiziksel semptomlarından biraz rahatlama sağlayabilir.

Bu Kolyelerde İndirim Var ! Bu Kolyelerde İndirim Var !

Akuamarin Taşı İyileştirme Gücü

Akuamarin deniz ve deniz kızları ile efsanevi bir bağlantıya sahiptir. Rengi Akdeniz’in güzel tonlarını andırır ve duygusal bir düzeye getirdiği dinginlik bunun bir yansımasıdır.  Bu kristali, duygularınız yüksek olduğunda mutlaka kullanın. Pek çok insan, özellikle de küçük çocukları olanlar, kavgaların sıklıkla yemek odasında çıktığını fark eder.

Sorunu hafifletmek için evinizdeki bu tür alanların yakınına bir parça Akuamarin taşı koyun.  Kendi duygularınızı anlamakta güçlük çekiyorsanız, geceleri yastığınızın altına bir parça bu efsanevi taşı koyabilirsiniz.  Akuamarin, bilinçli bir şekilde, zihniniz dinlenirken rüyalar veya meditasyonlar yoluyla içgörüler getirir. Akuamarin taşının gücünün heyecan verici bir yönü, sevgi ve maneviyat taşı olarak gücü ile bilinir.

Aynı zamanda koruyucu bir yapıya sahip olmasıdır. Bu efsaneye göre, Akuamarin’in gücü o kadar saftır ki çevresinde hiçbir kirlilik olamaz. Bu nedenle bu mucizevi taş nazik iyiliğin aurası olarak bilinir. Nazik iyiliğin aurası o kadar güçlüdür ki, doğası gereği kötülüğün üstesinden gelir.

Akuamarin, barış ve sükunet ile doğrudan ilişkilidir. Çoğumuzun başına bela olan kargaşa veya kendinden şüphe duyma duygularından sizi kurtarabilir. Bu sayede dakikalarca ve saatlerce aklınızı kemirecek düşüncelerden tamamen uzaklaşabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz.

Bu efsanevi taş, sahibi kadar başkalarını da yatıştırma ve sakinleştirme konusunda eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Akuamarin, stresi ortadan kaldıracağı ve tatmin edici bir sonuca varılabilmesi için ilgili tüm taraflar arasındaki iletişimi iyileştireceğinden, sizi yüksek gerilim dönemlerinden geçirmeniz için en iyi taşlardan biridir.

Akuamarin Taşı Fiziksel İyileştirme Gücü

Amazonit Taşı Faydaları
Amazonit Taşı Faydaları

Akuamarin, anne ve bebeği zarardan korumaya yardımcı olduğu için özellikle hamile kadınlar için faydalı olduğu bilinmektedir. Ayrıca doğmamış bebekleri koruyabilir ve düşükleri önleyebilir. Ayrıca boğaz ağrılarını iyileştirdiği, tiroid problemlerini ve şişmiş bezleri tedavi ettiği, bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve alerjik reaksiyonları önlediği söylenmektedir.

Akuamarin taşının genellikle fiziksel anlamda size yakın olması için, boğaz rahatsızlıkları olan kullanıcılara akuamarin taşı kolye önerilir. Akuamarin büyümeyi hızlandırabilir ve hormonları düzenleyebilir. Bu taşın karaciğer, boğaz ve mideyi etkileyen rahatsızlıkları iyileştirmede etkili olduğu bilinmektedir.

Genel olarak, Akuamarin taşının şifa özelliklerine nesiller boyu saygı duyulmuştur ve belki de bir kez daha bu taşların denizin efsanevi, büyülü deniz kızlarından türediği veya onlara bağlı olduğu efsanesine bağlanmıştır. Bu bağlantı olmasa bile, hangi kültüre bakarsanız bakın, su başlı başına bir şifa, besleme ve beslenme unsuru olarak görülür.

Suya, gücü ve öngörülemeyen yönleri nedeniyle benzer şekilde saygı duyulurken, yaşamın özü olduğu gerçeğine her zaman her şeyden çok saygı duyulur. Bu nedenle, Akuamarin, aynı odada ya da yastığınızın altında uyuyarak ya da enerjilerin çalışmasına izin vermek için ağrıyan bölgeye bir süre tutarak ağrıyan kasları ve yorgun kemikleri yatıştırmaya yardımcı olabilir.

Tabii ki, stres ve hastalık genellikle el ele gider, bu nedenle Akuamarin’in bu kadar önemli bir etkiye sahip bir stres azaltma taşı olarak kullanılabilmesi şaşırtıcı değildir. Ya stresinizi ve endişenizi bırakırken elinizi çevirin ya da bir meditasyon durumuna girerken tutun ve endişelerinizin ve gerginliğinizin bir iç kumsala karşı parlak turkuaz gelgitlere dönüştüğünü görselleştirin.

Masaj Taşları Roller Modelleri Masaj Taşları Roller Modelleri

Akuamarin Taşı Faydaları

Bu kristalin birçok iyileştirici gücü vardır. Mucizevi ve bir o kadar da ender taşlardan birisi olan Akuamarin taşı faydaları, gerçekten de gösterdiği etkilerle bizleri büyülüyor ve şaşırtıyor.  Akuamarin’in faydalarından bir diğeri de auranızı koruması ve sizi olumsuz titreşimlerden koruma yeteneğidir.

Kendi duygularınızı ayarlamanıza ve aşırılıkları veya ruh hali değişimlerini dengelemenize olanak tanır. Akuamarin, çakralarınızı temizlemek ve hizalamak için de oldukça faydalı bir taştır.  Bu taşın nazik, besleyici titreşimleri sizi sakinleştirir ve yıpranmış öfkeleri yatıştırır. Kullanıcının yanı sıra başkalarını da sakinleştirebilir, bu da onu yüksek basınçlı veya stresli bir yaşam tarzı olan insanlar için çok faydalı kılar.

Akuamarin Taşı Faydaları – Para

Refah ve bolluğun yanı sıra iyi şans ve iyi talihi çekecek güçlü bir taştır . Uçsuz bucaksız okyanus her türlü hazineyi ve zenginliği gizler ve derinlere akan bu durgun su kalitesi Akuamarin’in en büyük özelliklerinden biridir. Aynı şekilde kendi içinizdeki bazı gizli derinlikleri ortaya çıkarabilir ve doğru zihniyeti benimserseniz kariyerinizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca Akuamarin bunu yapabilmeniz için gereken motivasyonu bulmanıza yardımcı olabilir.

Temiz bir kalp, zihin ve ani kesintilerden veya hayatın küçük eğrilerinden asla etkilenmeyen biri, zorlu iş dünyasında zirveye çıkmak için gereken her şey olabilir. İşyerinde terfi etmek veya daha fazla tanınmak için can atıyorsanız, bu taş fikirlerinizin parlamasına, gülümsemenizin benzer düşünen insanları size çekmesine ve amacınızı aktarma şekliniz her zamankinden daha ikna edici olacaktır.

Daha da iyisi, yine de, bu yumuşak bir enerjidir, bu nedenle herhangi bir zorlayıcı veya ahlaki açıdan sorgulanabilir ikna olmayacaktır. Bunun yerine, insanların söylediklerinize doğal olarak çekildiklerini göreceksiniz.  Yalnız gitmeye ve servetinizi aramaya hazırsanız, bu taş aynı şekilde, yelkenlerinizin ufka doğru dalgalanmasına yardımcı olmak için sırtınızda adil bir rüzgar bulundurmaya benzer. Hemen yeni ufuklar aramaya başlamalısınız.

Akuamarin Taşı Faydaları – Aşk

Akuamarin enerjileri, eşinizin ihtiyaç ve duygularına karşı daha duyarlı olmanıza yardımcı olacaktır Bu onların duygularına uyum sağlamanıza yardımcı olacak ve nasıl hissettiklerini anlamanız için size bir şey söylemelerine bile gerek kalmayacak.

Söylenmemiş kelimelere ve dolaylı mesajlara daha fazla dikkat edeceksiniz. Ne dediklerini değil ne anlama geldiklerini dinleyecek ve ihtiyaçlarını, duygularını ve tepkilerini tahmin edeceksiniz. Akuamarin taşı aynı zamanda size hoşgörü ve anlayış aşılayacaktır, böylece kolayca gücenmez, kızmaz veya sinirlenmezsiniz..

Akuamarin ayrıca yargılayıcı olma veya başkalarını aşırı eleştirme eğiliminizden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Diğer insanlar ve onların ilişkileri hakkındaki görüşlerinizi sadece kendinize saklarsınız. Ayrıca diğer insanların kötü durumu hakkında daha şefkatli ve düşünceli olacaksınız.

Bu taş, sorumluluklarınız veya hayatınızdaki olaylar tarafından bunalmış hissettiğinizde duygusal destek verecektir. Sizi stabilize edecek ve topraklayacak ve korunmanızı sağlayacaktır. Akuamarin, ilişkinizi veya birine karşı duygularınızı kapatmaya ihtiyaç duyduğunuzda kullanmak için mükemmel bir taştır.

Bu taştan alacağınız enerjiler aklınızdan geçen birçok soruyu cevaplamanıza yardımcı olacaktır. “Ya eğer?” diye sorma eğiliminizi bastıracaktır. Bunun yerine, olayların bir sebepten dolayı gerçekleştiğini fark etmenizi sağlayacaktır.

Akuamarin, farklı sonlar ve senaryolar hakkında düşünerek kendinize işkence etmenize gerek olmadığını anlamanızı sağlayacaktır. Aşk gizemli şekillerde çalışır ve hayatınızın bazı bölümlerinde işlerin beklediğiniz gibi gitmemesinin çok daha önemli nedenleri vardır.

Bu taş aşk, bağlılık veya yakınlık söz konusu olduğunda korkularınızı ortadan kaldıracaktır. Aşkın her zaman mutlu sonla bitmediğine ama mutlu sonların sizin için gerçekten mümkün olduğuna dair size güvence verecek. Akuamarin size duygusal salıverme sağlayacaktır. Bu taş, eski duygusal sorunları bırakmanıza ve onlardan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi ve geçmişte size zarar verenleri affetmeyi öğreneceksiniz.

Geçmişin kötü enerjilerini temizleyecek ve geleceğin tadını çıkarmanız için şimdiyi güçlendirecektir. Akuamarin, deneyimlerinizin iyi ve kötü yanlarını nasıl kucaklayacağınızı gösterecektir. Bu deneyimler, zamanla sizi daha güçlü ve daha güzel bir insan haline dönüştürecektir. Bu taşın yansıtıcı özellikleri, gizli gerçekleri ortaya çıkarmanıza da yardımcı olacaktır. Değişim zamanlarında ve deneme zamanlarında sahip olduğunuz sevgiyi güçlendirecektir.

Akuamarin Taşı ve Çakralar

Akuamarin enerjileri Boğaz çakrası ve ayrıca Üçüncü Göz ile yakından uyumludur . Onun kristali tüm çakralarınızı hizalamak için çok iyidir, çünkü enerjisi her zaman arındırır, olumsuzlukları ve enerji tıkanıklıklarını nerede olursa olsun yıkar.

Akuamarin Taşı Boğaz Çakrası

Boğaz çakrası vücudun sesidir. Bu çakra bloke olduğunda veya dengesi bozulduğunda, iletişim becerilerimiz tehlikeye girer. Gerçek duygu ve düşüncelerimizi ifade etmekte zorlanabiliriz ve başkalarına karşı içe kapanık, kırgın veya kızgın olabiliriz. Fiziksel olarak bu, bademcik iltihabı, boğaz ağrısı, aşırı mukus üretimi veya larenjit gibi boğazda kalıcı bir sorun olarak kendini gösterebilir.

Duygusal olarak, kendimizi duyurmak için mücadele ederken etkiler çok fazla sıkıntıya neden olabilir. Başkalarının ihtiyaçlarımızı görmezden geldiğini veya inançlarımızla alay ettiğini de hissedebiliriz.  Boğaz çakranızı temizlemenize ve temizlemenize yardımcı olması için Akuamarin taşı kolye kullanın.  Bu durum, merkezden gelen tüm negatif enerjileri nazikçe hafifletecek ve onları sağlıklı, açık bir titreşime dönüştürecektir.

Kendimize yalan söylediğimizde, duygularımızı inkar ettiğimizde veya kendimizi korumak için başkalarına gerçek yalanlar söylediğimizde, fiziksel ve duygusal sağlığımıza zarar veririz. Akuamarin’in yatıştırıcı, besleyici titreşimleri, Boğaz çakrasındaki herhangi bir dengesizliği gidermenize yardımcı olacak ve duygusal ve fiziksel esenlikte belirgin bir iyileşmeye yol açacaktır.

Akuamarin Taşı Üçüncü Göz Çakrası

Akuamarin’in ruhsal nitelikleri, üçüncü göz çakramızı aktive ederek ve destekleyerek içsel bilgeliğimize ve sezgimize erişmemizi sağlar. Bu çakra açık olduğunda ve diğer çakralarımızla uyum içinde çalıştığında, bütünlüğümüze ve inançlarımıza güvenmek için kendimize güvendiğimizi görürüz. Ayrıca kozmosun daha yüksek güçlerine ve evrensel bilgeliğine bağlı olduğumuzu hissediyoruz.

Alnınızın üzerine, gözlerinizin arasına bir parça Akuamarin koyun ve tüm vücudunuz rahatlayana kadar derin nefes alın. Farkındalığınızı kristalin içine alın ve onun titreşimlerinin psişik ve sezgisel hediyelerinizi uyandırmaya başladığını hissedin.

Akuamarin İle Birleştirilecek ve Kullanılacak En İyi Kristaller 

Yapılabilecek kombinasyonlar Akuamarin taşını kullanmayı hangi amaçla tercih ettiğinizle alakalıdır. Özellikle balık iseniz ve onu doğum taşınız olarak kullanıyorsanız, haritanızın diğer işaretleri ile uyumlu olan diğer taşlarla birleştirebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra, Akuamarin taşınızı akuamarin taşı bileklik ve akuamarin taşı kolye olarak da daima yanınızda taşıyabilirsiniz.

Astrolojik işaretinizle ilgili olduğu için psişik yaşamınız üzerinde en odaklanmış etkiye sahip olmak için tek başına da kullanabilirsiniz.

Akuamarin Taşı Nasıl Temizlenir

Akuamarin nispeten sert ve sağlam bir taştır, bu nedenle birçok kullanıcı Akuamarin taşı nasıl temizlenir sorusuna cevap aramaktadır. Akuamarin taşınızı akan suda birkaç dakika temizlemek tamamen kabul edilebilir.

Ayrıca Akuamarin kristalinizi, filtrelenmiş kapalı bir kaba yerleştirerek ve gece boyunca ay ışığında bırakarak şarj edebilirsiniz.

Tüm kristallerin düzenli olarak temizlenmesi ve şarj edilmesi gerekir. Ancak emici özellikleri için seçtiğiniz taşların titreşimlerine dikkat etmek kesinlikle önemlidir. Akuamarin, olumsuzluğu düşüncelerinizden ve atmosferden süzerek dönüştürür. Bu nedenle kristalleri bu tür temizlik için kullandıktan sonra yeniden şarj etmelisiniz.

Diğer temizleme yöntemleri de bulunmaktadır. Bunlardan birisi, adaçayı dumanı bulaştırmaktır. Kaynayan adaçayının dumanını taşınıza bulaştırarak temizleme yöntemini kullanabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise Akuamarin’i tuzlu suya kısa süre batırıp çıkarmaktır.

Akuamarin Taşı Fiyatları

Akuamarin taşı, iyi ve dürüst iletişimi teşvik ettiği için yanınızda bulundurmanız gereken bir taştır. İyi bir iletişiminiz olduğunda, hayatınızda yalana ve sahtekarlığa yer yoktur. Açıkçası, saf ve kesilmiş arıyorsanız, fiyat biraz yükselebilir. 200 veya 2000 arası fiyatlara etnik taş veya mücevher satan dükkanlarda bulabilirsiniz.  Akuamarin taşı negatif psişik saldırılar da dahil olmak üzere negatif enerjiyi dağıttığı için iyileştirici ve pozitif enerjileriyle korunacağınız için dürüstlüğünüzü ve onurunuzu korumanıza da yardımcı olacaktır.

Akuamarin taşının yardımıyla sezgisel bilgelik ve saf sevgi kazanacaksınız. Kendinizi her şeyin umutsuz göründüğü bir durumda bulursanız, Akuamarin taşı bu duygulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Size yeteneklerinize olan güveni geri verecek ve tüm çakralarınızı yatıştıracaktır. Ruh üzerinde sakinleştirici bir etkisi vardır. Gerçekten Akuamarin, yanınızda sahip olabileceğiniz en iyi taşlardan biridir!

Sevgiliye Hediye / Sevgililer Günü Hediyesi


Sevgilime sevgililer gününde ne hediye alabilirim
sorusuna tam cevap olan akuamarin taşı bileklik ile sadece bu da değil, onunla uzun bir ruhsal çalışma yapmaya karar verirseniz, şimdiye kadar her zaman güvendiğiniz duygusal kalıpları tanıyabilir ve sizin için yanlış olanları kaldırabilirsiniz. Sevgiliye hediye almak konusunda kararsızsanız şuan en güzel hediyeye bakıyorsunuz demektir. Duygusal düzeyde gerçekten değerli bir taştır Akuamarin taşı . Sevgililer günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz Akuamarin taşının duyguların kurbanı olmak yerine, onları dengeleyen ve kontrol altına almanıza yardımcı olan bir enerjisi vardır.

Tıpkı ortaya çıkarmak istediği duygular gibi narin bir taştır. Bu açıdan sevgiliye hediye edilebilecek harika bir değerli taştır. Sevgililer günü hediyesi olarak en çok tercih edilen ürünümüz akuamarin taşı bileklik ya da akuamarin taşı kolye modelleridir.

Sezgiyi daha canlı hale getirir. Duygusal dengeyi uyarır. Özetle, sevgiliye hediye noktasında akuamarin taşı taşı kolye ve akuamarin taşı taşı bileklik şu konularda faydalıdır: Özetle, akuamarin taşı faydaları: Açıkça akıl yürütme, dengeyi sağlama, iç gözlem, başkalarını daha iyi tanıma, kendinle uyum içinde olma.

 

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.