Sağlık İçin Doğal Taşlar

Ağrı Kesici Doğal Taşlar- 8 İnanılmaz Doğal Taş

Vücut ağrılarına, kas ve eklem ağrılarına iyi gelen doğal taşları sizin için derledik. Ağrı kesici doğal taşları görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ağrı Kesici Doğal Taşlar

Vücudunuzda kronik ya da zor geçen ağrılar ile uğraşıyorsanız, ağrı kesiciler çözüm olmuyor ise bu yazımızda bu sorununuza çözüm olan doğal taşları inceleyeceğiz. Ağrı kesici doğal taşların hangileri oldukları ve başka ne faydaları olduklarını sizler için derleyeceğiz.

Ağrı Kesici Doğal Taşlar Nelerdir?

Doğal taşlar hem fiziksel hem de psikolojik olarak sayısız faydası bulunan maddelerdir. Duygusal zorluklar ve psikolojik çöküntülere iyi gelmesi ile ünlenen doğal taşların fiziksel birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığını biliyor muydunuz? Bunların en çok tercih edilenleri de ağrı kesici doğal taşlar. Peki hangileri bunlar;

Akik Taşı

Kalp, Alt Karın ve kök çakraları ile özdeşleşen, uğur ve bereket getirildiğine inanılan doğal taştır. Kanamaları rahatsızlıklar en başta olmak üzere ağrılı rahatsızlıkların neredeyse tamamına iyi gelmektedir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Kaplan Gözü Taşı

Kaplan gözü 3. Göz ve mide çakrası ile özdeşleşmiştir. Stres, psikolojik sorunlar ve takıntılar, şizofreni gibi psikolojik sorunlara iyi gelmesi bir yana damar tıkanıklığı ve ağrılara da oldukça iyi gelmektedir. Hatta genel olarak ağrı kesici doğal taşlar arayışlarında en çok karşılaşılan doğal taştır.

Labradorit Taşı

Taç ve 3. Göz çakraları ile özdeşleşen Labradorit taşı ağırlık olarak virüs sebepli hastalıklarda önerilmektedir. Ağrı kesici olmasının yanı sıra grip, sinüzit, nezle gibi rahatsızlıklara da oldukça iyi gelmektedir.

Hematit Taşı

Kuyruk sokumu çakrası ile özdeşleşen Hematit taşı ileri seviye ağrı kesici doğal taş olarak bilinmektedir. Ağrı kesici özelliğinin yanında en belirgin özelliği ise kansızlık sorunu için kan yenileme özelliğidir. Daha gür saçlar çıkmasını sağlaması ve dalağın doğru çalışmasına da faydalı olduğu bilinmektedir.

Ağrı Kesici Doğal Taşlar
Ağrı Kesici Doğal Taşlar

Yeşim Taşı

Uzak doğanın en kıymetli doğal taşı. Mide, 3. Göz ve kalp çakraları ile özdeşleşen Yeşim taşı zehrin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir yapısı vardır. Tene temas edecek şekilde kullanıldığında hem ağrı kesici görevi görmekte hem de şans getirdiğine inanılmaktadır.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Havlit Taşı

Havlit taşı taç ve 3. Göz çakraları ile özdeşleşmiştir. Fiziksel rahatsızlıklara oldukça iyi gelmektedir. Ağrı kesici özelliği en belirgin özelliği olmasına rağmen stres ve sinir gibi psikolojik sorunları da çözmektedir.

Kehribar Taşı

Kehribar tüm çakralar ile özdeşleşen nadir doğal taşlardandır. Kehribar doğa üzerinde bulunan en şifalı doğal taşlar arasında gösterilmektedir. Ağrı kesici özelliği en başta gelmek üzere mesane ve mide rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Lav Taşı

Lav taşı yoğun yapısı sayesinde cilde direk temas edecek şekilde kullanıldığında çok faydalı bir doğal taştır. Özellikle damar yolu ve kan rahatsızlıklarına iyi gelmekle beraber ileri seviye ağrı kesici özelliği vardır.

 

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.