Sağlık İçin Doğal Taşlar

Troit Yükseliğine İyi Gelen Taşlar

Troit yüksekliğine iyi gelen taşlar, ay taşı bu rahatsızlık için şifa enerjisi çalıştırır Troit yüksekliğine iyi gelen doğal taşlar troit hastalığı çekenlerin güvenle tercih ettiği doğal taşlardır. Öyle ki taşlardan şifa sağlanması Antik Mısır’dan günümüze kadar gelmiştir. İnsanlar o günden bugüne doğal taşların enerjisinden yararlanmaktadır.

Doğal taşlar, toprağın altında işlenmeden kalan ve uzun süre toprağın altında kalarak belirli bir enerji taşıyan taşladır. Her hastalığa ve soruna uygun doğal şifalı taş bulunmaktadır. Günümüzde mistik öğretiler dahil alternatif tıp ve tedaviye yardımcı olması açısından doğal taşlar sıkça tercih edilir. Meditasyon yapanlar bu süreçte taşın enerjisini kullanır. Doğal taşlar barındırdıkları enerji ile kişilerin dışında mekanların da enerjilerini değiştirip yükseltir. .

Doğal taşlar mekanlarda dekoratif olarak kullanılabilir. Ayrıca kişiler çeşitli aksesuar olarak bu taşları üzerlerinde taşır. Kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarlarda kadınlar daha sık kullanırken erkekler de ise tespih olarak kullanma yaygındır. Taşların doğru ve düzenli kullanılması önemlidir.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

Günümüzde doğal taşlar için uzman kişiler eğitim vermektedir. Hatta eğitmenlik eğitimleri de vardır. Yüz yıllar öncesine dayanan ilim günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda kullanılan doğal taşların belirli bir temizliğe tabi olması gerekir. Topladığı negatif enerjiyi atmalıdır. Suyla yıkayarak, tütsü yapılarak buna benzer yöntemlerle enerjisi temizlenir.

Troit Yükseliğine İyi Gelen Doğal Taşlar
Troit Yükseliğine İyi Gelen Doğal Taşlar

Troit Yükseliğine İyi Gelen Doğal Taşlar Ay Taşı

Tarih boyunca ay taşı tanrıçaların taşı olarak söylenmiştir. Genel olarak ay taşı kadınlarla daha bağlantılı olduğu düşünülmektedir. Bu doğal taş dişil enerjiyi temsil eder ve troit rahatsızlığı olup kullananlarda faydası olduğu bilinir.

Yeraltı madenlerinden en değerlilerinden olan ay taşı şeffaf ya da opak renktedir. Güneşe doğru tutulduğunda mavi ya da turuncu renge dönüşebilir. Troit dışında da birçok rahatsızlık için kullanılır. Kadınların doğurganlığını arttırır ve kadınların hormonal dengesini sağlar. Rahatlatıcı ve sakinleştirici özelliği vardır. Doğum sancısı çekenlerin ağrılarını hafifletir. Kullanan kişide enerji dengelemesini sağlar. Rüyaların daha berrak görülmesini sağlar. Yüksek enerjiye sahip bu doğal taş duyguları da dengeler ve kişilerin sevgiye kendilerini açmasını sağlar.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.