Doğal Taşlar

Siyah Doğal Taş

Birbirinden faydalı olan doğal taşlar doğa da oldukça rağbet görüyor. Doğal taşlar hem mat hem de parlak renklerde görülebiliyor. Siyah akik taşının pek çok faydası kanıtlanmıştır. Bu faydalar hem ruhsal faydalardır hem de fiziksel olan faydalardır. Siyah akik taşı dünya da fazla bulunduğu için bu taşın çakması da fazla oranda bulunuyor. Bu taşı alırken çok dikkat edilmesi gerekiyor. Bu taşın özellikleri oldukça fazladır. Doğal taşlar genellikle alternatif tıp alanında kullanılıyorlar. Bu taşlar kişiyi ruhen korur ve depresyona girmesini engeller. Siyah taşlar oldukça zarif bir görünüme sahiptir.

Siyah Doğal Taşların Faydaları

Siyah doğal taş hem kalite bakımından hem insan üzerindeki faydalarından dolayı oldukça kaliteli ve faydalı bir üründür. İnsanlarda ki negatif enerjiyi emer, dışarıya pozitif bir enerji verir. Taşı taşıyan kişileri kötülüklerden korur. Ağrıları azaltıcı bir etkiye sahiptir. Son zamanlarda bu taş oldukça fazla kullanılmaya başlandı.

Taşlar insanlar üzerindeki kötü enerjileri alır. Ruha iyi gelir. Kalp rahatsızlıklarını önler, konuşma zorluğu çeken çocuklarda ya da yetişkinler de konuşmaları için fayda sağlar. Mide ve bağırsak problemleri varsa bunları çözer, kemik ve diş yapısını güçlendirici etkisi olduğu bilinir. Ağrıları azaltır, metabolizmayı hızlandırarak zayıflamanızı sağlar. Cilt hastalıklarının tedavilerinde siyah taşların kullanımları oldukça fazladır.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !
Doğal Taş Seti

Oniks Taşı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Siyah doğal taş denilince doğa da pek çok siyah taş akıllara gelir. Siyah taşlar hem mat hem de parlak görünümde olabilirler. İnsan sağlığına faydalı olan bir başka siyah taş ise Oniks taşıdır. Bu taş insan sağlığına oldukça faydalı olan bir taştır. Bu taş doğanın insanlara sunmuş olduğu harika mineralli bir taştır. Taşlar insan sağlığına iyi gelir. Kalp damar tıkanıklığına birebir iyi gelen oniks taşı desenli bir taş olduğu için diğer siyah taşlardan hemen ayrılabiliyor. Bu taş için de büyük bir enerji biriktirir. Uyku sorunları yaşayan insanlara iyi gelir. Migren ağrısı, baş ağrısı ve sinüzite iyi gelir.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.