Burca Göre Doğal Taşlar

Kova Burcu Doğal Taş

Kova Burcu Doğal Taş

Kova burcu doğal taş, Her burcun kendine özgü ve güzel taşları vardır. Kova ve doğal taşların en bilinenleri akuamarin, ametist ve manyetittir.

Kova Burcu Doğal Taşları Ve Özellikleri

Kova burcu doğal taş, Ametist kova burcu üzerindeki rahatlatıcı etkisi ile bilinen olağanüstü mor rengi ve doğal taşı, onu aksesuarlarda popüler bir seçim haline getiriyor. Ametist, Kova’nın coşkusunu dengede tutarken, pozitif enerji kaybını önler ve kötü enerjiyi uzaklaştırır. Çeşitli geleneksel tıp tedavilerinde de kullanılan ametist taşı vücuttaki kirli kanın temizlenmesine yardımcı olduğu bilinen uygulamalardan biridir.

Ametist

Kova burcu doğal taşAmetist (ametist ürünlerini görmek için tıklayınız) Kova denilince akla ilk gelen taşlardan biri olan mor rengidir. Sohbeti ve sevgiyi temsil ettiği ve pozitif enerji yaydığı bilinmektedir. Fiziksel ve zihinsel yorgunluğu giderdiği söylenir. İnsanları nazardan koruyan ametisti de çevrenize pozitif enerji yaymak için kullanabilirsiniz.

İndirimli Ürünleri Kaçırma İndirimlİ Ürünler Fırsatını Kaçırma !

kova burcu doğal taşı

Akuamarin

Akuamarin, kelimenin tam anlamıyla deniz suyu, Kova’ya güven, denge ve cesaret getirir. Çene ve dişlerin yapısını koruyan akuamarin bezlerinin yanı sıra sindirim sorunlarına da iyi gelir. Strese de iyi gelen taş, zihni güçlendirir ve içgüdüleri daha aktif hale getirir.

Mavi Selestit

Kova burcundaki taşlardan biri mavi selestittir. Açık yeşilimsi beyaz renkte ve kristal yapıdadır. Kasları gevşetmeye ve uyku bozukluklarını azaltmaya yardımcı olur. Boğaz ve gırtlak sorunları için özel bir taş olan buz, vücuttaki toksinleri atmaya çalışır.

Mavi Obsidyen

Mavi obsidyen, yaşam içgüdülerini güçlendirmeye yardımcı olur, intihar eğilimlerini ortadan kaldırır. Kova bu konuda bir problemdir ve mavi obsidiyeni tercih eder. Gerçekçi düşünmeyi ve fikirleri bir an önce uygulamaya koymayı kolaylaştırır. Geleceğe rağmen hayal kurmanızı sağlayan taş, çevreden gelen negatif enerjilere karşı kalkan görevi görür.

Bu Bileklikler Tam Senlik ! Bu Bileklikler Tam Senlik !

Krisopraz

Krisopraz, güçlendirici taşlardan biridir. Zihinsel destek ve canlandırıcı bir taştır. Sağlıklı düşünmenin yolunu açar. Bu özelliği ile kafası karışan Kova burçlarının tercih edebileceği taşlardan biridir.

Florit

Baş ağrısına karşı oldukça dirençli olduğu bilinen florit, özellik olarak en dayanıklı taşlardan biridir. Kişinin kötü anılardan kurtulmasını sağlayan yatıştırıcı bir özelliği vardır. Geçmişi ile mücadele eden ve kötü günler yaşayan Kova burçlarının tercih edebileceği bir taştır.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.